483478-2025 - Wettbewerb
Polen – Allgemeine und berufliche Bildung – „Kompleksowa organizacja i realizacja szkoleń dla seniorów”
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Kompleksowa organizacja i realizacja szkoleń dla seniorów”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na kompleksowej organizacji i realizacji bezpłatnych szkoleń z zakresu bezpiecznego korzystania z internetu dla 8110 seniorów w 102 sanatoriach we wskazanych województwach, zgodnie ze Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (zwanym dalej: „SOPZ”) zawartym w Załączniku nr 1 do SWZ. Do zadań Wykonawcy będą należały w szczególności: 1) Organizacja i realizacja bezpłatnych szkoleń dla Seniorów przebywających w sanatoriach na terenie wskazanych województw – zgodnie z opisem, o którym mowa w Rozdziale I pt.: „Wymagania dotyczące organizacji szkoleń” SOPZ. 2) Zapewnienie kadry szkoleniowej – zgodnie z opisem, o którym mowa w Rozdziale II pt.: „Wymagania dotyczące kadry szkoleniowej” SOPZ. 3) Wyposażenie sal szkoleniowych w niezbędny do przeprowadzenia szkoleń sprzęt – zgodnie z opisem, o którym mowa w Rozdziale III pt.: „Wymagania dotyczące sprzętu” SOPZ. 4) Nabór uczestników szkoleń – zgodnie z opisem, o którym mowa w Rozdziale IV pt.: „Wymagania dotyczące naboru uczestników szkoleń” SOPZ. 5) Zapewnienie dokumentacji fotograficznej – zgodnie z opisem, o którym mowa w Rozdziale V pt.: „Wymagania dotyczące dokumentacji fotograficznej” SOPZ. 6) Produkcja materiałów graficznych i brandingowych, tj. tekstylnych standów reklamowych o wymiarach 100x200 cm, które będą umieszczane w salach szkoleniowych – zgodnie z opisem, o którym mowa w Rozdziale VI pt. „Wymagania dotyczące materiałów graficznych i brandingowych oraz oznakowania przestrzeni szkoleniowej” SOPZ. 7) Wydruk i dystrybucja broszury edukacyjno-informacyjnej – zgodnie z opisem, o którym mowa w Rozdziale VII pt. „Wymagania dotyczące druku i dystrybucji broszury” SOPZ. 2. Termin realizacji przedmiotu zamówienia: do 15.12.2025 roku. 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości prowadzenia negocjacji w celu ulepszenia treści ofert złożonych w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu. 4. Na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, zmienionego rozporządzeniem 2022/57, zwanego dalej „Rozporządzeniem 833/2014”, zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania zamówienia publicznego z udziałem podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektywy 2014/24/UE, o których mowa w art. 5k tego rozporządzenia w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia.
Interne KennungZZPiZ.2611.25.2025.279.MGA[e-FAJFY]
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie jest na usługi społeczne i inne szczególne usługi, w którym wartość zamówienia wyrażona w złotych jest równa lub przekracza równowartość kwoty 750 000 euro na podstawie art. 359 pkt 1) przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów art. 132 ustawy Pzp. 2. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 3. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 4. Po złożeniu ofert Zamawiający dokona badania i oceny ofert, w tym poprawy omyłek, zgodnie z art. 223 ustawy Pzp. 5. Zamawiający wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie, że oferowane usługi spełniają określone przez Zamawiającego kryteria, zgodnie z Rozdziałem XV SWZ, tj. 1) Wstępna propozycja koncepcji logistycznej, obejmująca: a) Harmonogram prac obejmujący kluczowe etapy działań przygotowawczych; b) Opis założeń dotyczących działań rekrutacyjnych. 2) Wykaz doświadczenia potencjału kadrowego - na potrzeby przyznania punktów w kryterium oceny ofert pn. „Doświadczenie kierownika projektu” składany zgodnie ze wzorem Załącznik nr 3b do SWZ. Przedmiotowe środki dowodowe nie podlegają uzupełnieniu w toku postępowania. 6. Po dokonaniu badania i oceny ofert, Zamawiający zgodnie z art. 126 ustawy Pzp wezwie Wykonawcę, który złożył najwyżej ocenioną ofertę do przedstawienia podmiotowych środków dowodowych.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht, 80500000 Ausbildung, 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
LosLOT-0001