483507-2026 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych (odśnieżanie i zwalczanie gołoledzi) na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska w sezonie 2026/2027 z podziałem na 14 zadań
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych (odśnieżanie i zwalczanie gołoledzi) na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska w sezonie 2026/2027 z podziałem na 14 zadań
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi: kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych (odśnieżanie i zwalczanie gołoledzi) na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska w sezonie 2026/2027 z podziałem na 14 zadań. Do zimowego utrzymania dróg zalicza się w szczególności: - działanie organizacyjno-techniczne realizowane przez Wykonawcę zimowego utrzymania dróg, - przygotowanie materiału i sprzętu do usuwania i zapobiegania śliskości, - usuwanie śniegu z dróg, - zwalczanie tj. zapobieganie w powstaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie materiałów uszorstniających, - prace porządkowe po sezonie zimowym. Zamówienie realizowane będzie z podziałem na następujące zadania: Zadanie nr 1 – Sołectwo Barwałd Górny, Zadanie nr 2 – Sołectwo Barwałd Średni, Zadanie nr 3 – Sołectwo Brody, Zadanie nr 4 – Sołectwo Bugaj, Zadanie nr 5 – Sołectwo Leńcze, Zadanie nr 6 – Sołectwo Podolany, Zadanie nr 7 – Sołectwo Przytkowice, Zadanie nr 8 – Sołectwo Stanisław Dolny Kępki, Zadanie nr 9 – Sołectwo Stanisław Dolny Dolany, Zadanie nr 10 – Sołectwo Zarzyce Małe, Zadanie nr 11 – Sołectwo Zarzyce Wielkie, Zadanie nr 12 – Sołectwo Zebrzydowice, Zadanie nr 13 – Sołectwo Zebrzydowice Bieńkowice, Zadanie nr 14 – Miasto Kalwaria Zebrzydowska. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, na poszczególne zadania. Zamawiający będzie rozpatrywał każdą z części oddzielnie. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość zadań. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia z materiałów własnych. Szczegółowy zakres prac został określony w szczególności w projektowanych postanowieniach umowy oraz kosztorysach ofertowych stanowiących załączniki do SWZ. Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 p.z.p. Udzielanie zamówień będzie polegać na powtórzeniu tych samych usług, które są przedmiotem zamówienia podstawowego w zakresie do 20 % wartości zamówienia podstawowego określonej w umowie. Zamówienie zostanie udzielone po przeprowadzeniu negocjacji z Wykonawcą i zawarciu umowy.
Interne KennungZP.271.17.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectwa Barwałd Górny w sezonie 2026/2027
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych (odśnieżanie i zwalczanie gołoledzi) na terenie sołectwa Barwałd Górny w sezonie 2026/2027. Długość dróg: 15,59 km. Szczegółowo zakres prac został określony w kosztorysie ofertowym stanowiącym załącznik nr 2.1 do SWZ. Do zimowego utrzymania dróg zalicza się w szczególności: - działanie organizacyjno-techniczne realizowane przez Wykonawcę zimowego utrzymania dróg, - przygotowanie materiału i sprzętu do usuwania i zapobiegania śliskości, - usuwanie śniegu z dróg, - zwalczanie tj. zapobieganie w powstaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie materiałów uszorstniających, - prace porządkowe po sezonie zimowym
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectwa Barwałd Średni w sezonie 2026/2027
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych (odśnieżanie i zwalczanie gołoledzi) na terenie sołectwa Barwałd Średni w sezonie 2026/2027. Długość dróg: 23,03 km. Szczegółowo zakres prac został określony w kosztorysie ofertowym stanowiącym załącznik nr 2.2 do SWZ. Do zimowego utrzymania dróg zalicza się w szczególności: - działanie organizacyjno-techniczne realizowane przez Wykonawcę zimowego utrzymania dróg, - przygotowanie materiału i sprzętu do usuwania i zapobiegania śliskości, - usuwanie śniegu z dróg, - zwalczanie tj. zapobieganie w powstaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie materiałów uszorstniających, - prace porządkowe po sezonie zimowym
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 - Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectwa Brody w sezonie 2026/2027
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych (odśnieżanie i zwalczanie gołoledzi) na terenie sołectwa Brody w sezonie 2026/2027. Długość dróg: 13,23 km. Szczegółowo zakres prac został określony w kosztorysie ofertowym stanowiącym załącznik nr 2.3 do SWZ. Do zimowego utrzymania dróg zalicza się w szczególności: - działanie organizacyjno-techniczne realizowane przez Wykonawcę zimowego utrzymania dróg, - przygotowanie materiału i sprzętu do usuwania i zapobiegania śliskości, - usuwanie śniegu z dróg, - zwalczanie tj. zapobieganie w powstaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie materiałów uszorstniających, - prace porządkowe po sezonie zimowym
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 - Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectwa Bugaj w sezonie 2026/2027
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych (odśnieżanie i zwalczanie gołoledzi) na terenie sołectwa Bugaj w sezonie 2026/2027. Długość dróg: 6,05 km. Szczegółowo zakres prac został określony w kosztorysie ofertowym stanowiącym załącznik nr 2.4 do SWZ. Do zimowego utrzymania dróg zalicza się w szczególności: - działanie organizacyjno-techniczne realizowane przez Wykonawcę zimowego utrzymania dróg, - przygotowanie materiału i sprzętu do usuwania i zapobiegania śliskości, - usuwanie śniegu z dróg, - zwalczanie tj. zapobieganie w powstaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie materiałów uszorstniających, - prace porządkowe po sezonie zimowym
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 - Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectwa Leńcze w sezonie 2026/2027
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych (odśnieżanie i zwalczanie gołoledzi) na terenie sołectwa Leńcze w sezonie 2026/2027. Długość dróg: 23,15 km. Szczegółowo zakres prac został określony w kosztorysie ofertowym stanowiącym załącznik nr 2.5 do SWZ. Do zimowego utrzymania dróg zalicza się w szczególności: - działanie organizacyjno-techniczne realizowane przez Wykonawcę zimowego utrzymania dróg, - przygotowanie materiału i sprzętu do usuwania i zapobiegania śliskości, - usuwanie śniegu z dróg, - zwalczanie tj. zapobieganie w powstaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie materiałów uszorstniających, - prace porządkowe po sezonie zimowym
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6 - Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectwa Podolany w sezonie 2026/2027
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych (odśnieżanie i zwalczanie gołoledzi) na terenie sołectwa Podolany w sezonie 2026/2027. Długość dróg: 4,17 km. Szczegółowo zakres prac został określony w kosztorysie ofertowym stanowiącym załącznik nr 2.6 do SWZ. Do zimowego utrzymania dróg zalicza się w szczególności: - działanie organizacyjno-techniczne realizowane przez Wykonawcę zimowego utrzymania dróg, - przygotowanie materiału i sprzętu do usuwania i zapobiegania śliskości, - usuwanie śniegu z dróg, - zwalczanie tj. zapobieganie w powstaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie materiałów uszorstniających, - prace porządkowe po sezonie zimowym
Interne KennungZadanie nr 6
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7 - Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectwa Przytkowice w sezonie 2026/2027
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych (odśnieżanie i zwalczanie gołoledzi) na terenie sołectwa Przytkowice w sezonie 2026/2027. Długość dróg: 18,49 km. Szczegółowo zakres prac został określony w kosztorysie ofertowym stanowiącym załącznik nr 2.7 do SWZ. Do zimowego utrzymania dróg zalicza się w szczególności: - działanie organizacyjno-techniczne realizowane przez Wykonawcę zimowego utrzymania dróg, - przygotowanie materiału i sprzętu do usuwania i zapobiegania śliskości, - usuwanie śniegu z dróg, - zwalczanie tj. zapobieganie w powstaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie materiałów uszorstniających, - prace porządkowe po sezonie zimowym
Interne KennungZadanie nr 7
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8 - Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectwa Stanisław Dolny Kępki w sezonie 2026/2027
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych (odśnieżanie i zwalczanie gołoledzi) na terenie sołectwa Stanisław Dolny Kępki w sezonie 2026/2027. Długość dróg: 11,15 km. Szczegółowo zakres prac został określony w kosztorysie ofertowym stanowiącym załącznik nr 2.8 do SWZ. Do zimowego utrzymania dróg zalicza się w szczególności: - działanie organizacyjno-techniczne realizowane przez Wykonawcę zimowego utrzymania dróg, - przygotowanie materiału i sprzętu do usuwania i zapobiegania śliskości, - usuwanie śniegu z dróg, - zwalczanie tj. zapobieganie w powstaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie materiałów uszorstniających, - prace porządkowe po sezonie zimowym
Interne KennungZadanie nr 8
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 9 - Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectwa Stanisław Dolny Dolany w sezonie 2026/2027
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych (odśnieżanie i zwalczanie gołoledzi) na terenie sołectwa Stanisław Dolny Dolany w sezonie 2026/2027. Długość dróg: 3,7 km. Szczegółowo zakres prac został określony w kosztorysie ofertowym stanowiącym załącznik nr 2.9 do SWZ. Do zimowego utrzymania dróg zalicza się w szczególności: - działanie organizacyjno-techniczne realizowane przez Wykonawcę zimowego utrzymania dróg, - przygotowanie materiału i sprzętu do usuwania i zapobiegania śliskości, - usuwanie śniegu z dróg, - zwalczanie tj. zapobieganie w powstaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie materiałów uszorstniających, - prace porządkowe po sezonie zimowym
Interne KennungZadanie nr 9
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 10 - Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectwa Zarzyce Małe w sezonie 2026/2027
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych (odśnieżanie i zwalczanie gołoledzi) na terenie sołectwa Zarzyce Małe w sezonie 2026/2027. Długość dróg: 3,66 km. Szczegółowo zakres prac został określony w kosztorysie ofertowym stanowiącym załącznik nr 2.10 do SWZ. Do zimowego utrzymania dróg zalicza się w szczególności: - działanie organizacyjno-techniczne realizowane przez Wykonawcę zimowego utrzymania dróg, - przygotowanie materiału i sprzętu do usuwania i zapobiegania śliskości, - usuwanie śniegu z dróg, - zwalczanie tj. zapobieganie w powstaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie materiałów uszorstniających, - prace porządkowe po sezonie zimowym
Interne KennungZadanie nr 10
LosLOT-0011
TitelZadanie nr 11 - Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectwa Zarzyce Wielkie w sezonie 2026/2027
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych (odśnieżanie i zwalczanie gołoledzi) na terenie sołectwa Zarzyce Wielkie w sezonie 2026/2027. Długość dróg: 7,15 km. Szczegółowo zakres prac został określony w kosztorysie ofertowym stanowiącym załącznik nr 2.11 do SWZ. Do zimowego utrzymania dróg zalicza się w szczególności: - działanie organizacyjno-techniczne realizowane przez Wykonawcę zimowego utrzymania dróg, - przygotowanie materiału i sprzętu do usuwania i zapobiegania śliskości, - usuwanie śniegu z dróg, - zwalczanie tj. zapobieganie w powstaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie materiałów uszorstniających, - prace porządkowe po sezonie zimowym
Interne KennungZadanie nr 11
LosLOT-0012
TitelZadanie nr 12 - Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectwa Zebrzydowice w sezonie 2026/2027
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych (odśnieżanie i zwalczanie gołoledzi) na terenie sołectwa Zebrzydowice w sezonie 2026/2027. Długość dróg: 12,05 km. Szczegółowo zakres prac został określony w kosztorysie ofertowym stanowiącym załącznik nr 2.12 do SWZ. Do zimowego utrzymania dróg zalicza się w szczególności: - działanie organizacyjno-techniczne realizowane przez Wykonawcę zimowego utrzymania dróg, - przygotowanie materiału i sprzętu do usuwania i zapobiegania śliskości, - usuwanie śniegu z dróg, - zwalczanie tj. zapobieganie w powstaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie materiałów uszorstniających, - prace porządkowe po sezonie zimowym
Interne KennungZadanie nr 12
LosLOT-0013
TitelZadanie nr 13 - Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectwa Zebrzydowice-Bieńkowice w sezonie 2026/2027
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych (odśnieżanie i zwalczanie gołoledzi) na terenie sołectwa Zebrzydowice-Bieńkowice w sezonie 2026/2027. Długość dróg: 3,15 km. Szczegółowo zakres prac został określony w kosztorysie ofertowym stanowiącym załącznik nr 2.13 do SWZ. Do zimowego utrzymania dróg zalicza się w szczególności: - działanie organizacyjno-techniczne realizowane przez Wykonawcę zimowego utrzymania dróg, - przygotowanie materiału i sprzętu do usuwania i zapobiegania śliskości, - usuwanie śniegu z dróg, - zwalczanie tj. zapobieganie w powstaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie materiałów uszorstniających, - prace porządkowe po sezonie zimowym
Interne KennungZadanie nr 13
LosLOT-0014
TitelZadanie nr 14 - Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta Kalwaria Zebrzydowska w sezonie 2026/2027
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg gminnych (odśnieżanie i zwalczanie gołoledzi) na terenie miasta Kalwaria Zebrzydowska w sezonie 2026/2027. Długość dróg: 24,03 km. Szczegółowo zakres prac został określony w kosztorysie ofertowym stanowiącym załącznik nr 2.14 do SWZ. Do zimowego utrzymania dróg zalicza się w szczególności: - działanie organizacyjno-techniczne realizowane przez Wykonawcę zimowego utrzymania dróg, - przygotowanie materiału i sprzętu do usuwania i zapobiegania śliskości, - usuwanie śniegu z dróg, - zwalczanie tj. zapobieganie w powstaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie materiałów uszorstniających, - prace porządkowe po sezonie zimowym
Interne KennungZadanie nr 14