483530-2025 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens – SAS - procedure Ambulante Jeugdhulp ten behoeve van Sociaal Domein Achterhoek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSAS - procedure Ambulante Jeugdhulp ten behoeve van Sociaal Domein Achterhoek
BeschreibungAmbulante Jeugdhulp is er voor jongeren met bijvoorbeeld gedragsproblemen of een verstandelijke beperking die thuis of zelfstandig wonen. Het merendeel van de jongeren woont thuis bij hun ouders/opvoeders waar tevens de bezoeken zullen plaatsvinden. 445800000
Interne KennungSDAJAN20251
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensDe aanbesteding wordt uitgevoerd onder werking van de Aanbestedingswet 2012. De Opdracht wordt aanbesteed door middel van een SAS-procedure. Het contracteren van de Opdracht valt onder ‘sociale en andere specifieke diensten’, om die reden zijn uitsluitend de paragrafen 2.3.1.2, 2.3.2.1, 2.3.2.2 en 2.3.3.1, afdeling 2.3.4 en paragraaf 2.3.8.9 van hoofdstuk 2.3. van de Aanbestedingswet 2012 van toepassing.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelPerceel 1-23
BeschreibungAmbulante Jeugdhulp; Ondersteuning Individueel en Groep, Behandeling individueel en groep (niet GGZ), Behandeling Orthopedagogisch dagcentrum, Cliëntgebonden expertise en advies, BGGZ, SGGZ, Hoog complex GGZ, Diagnostiek, Ambulante Spoedhulp
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlenging