See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS - Přeprava odsouzených z věznic na pracoviště ČP a zpět
Beschreibung: Zavedení dynamického nákupního systému (dále též „DNS“). DNS je časově neomezený a otevřený po celou dobu svého trvání všem dodavatelům. Předmětem dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS je zajištění přepravy odsouzených. DNS je rozdělen do 5 kategorií dle regionů: kategorie č. 1 – Jihozápadní Čechy, kategorie č. 2 – Praha, kategorie č. 3 – Severovýchodní Čechy, kategorie č. 4 – Severní Morava, kategorie č. 5 – Jižní Morava. Další podrobnosti viz Zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 777318-2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: kategorie č. 5 – Jižní Morava
Beschreibung: zajištění přepravy odsouzených v regionu Jižní Morava
Interne Kennung: kategorie č. 5 – Jižní Morava
Los: LOT-0009
Titel: kategorie č. 2 – Praha
Beschreibung: zajištění přepravy odsouzených v regionu Praha
Interne Kennung: kategorie č. 2 – Praha
Los: LOT-0008
Titel: kategorie č. 3 – Severovýchodní Čechy
Beschreibung: zajištění přepravy odsouzených v regionu Severovýchodní Čechy
Interne Kennung: kategorie č. 3 – Severovýchodní Čechy