2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGI – Świadczenie usług kompleksowego utrzymania czystości w pomieszczeniach wewnętrznych oraz na terenach zewnętrznych, na rzecz Sądu Okręgowego w Częstochowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu są kompleksowe usługi utrzymania czystości w pomieszczeniach wewnętrznych oraz na terenach zewnętrznych, na rzecz Sądu Okręgowego w Częstochowie. Przedmiot zamówienia w niniejszym postępowaniu podzielono na dwa zadania: A i B, z możliwością składania ofert na minimum jedno kompletne zadanie: A i/lub B. Przedmiot zamówienia każdego z zadań obejmuje odpowiednio: a) Zadanie A – kompleksowe usługi utrzymania czystości w pomieszczeniach wewnętrznych oraz na terenach zewnętrznych dla potrzeb Sądu Okręgowego w Częstochowie w nw. lokalizacjach: Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 23/35 – segmenty A, B, D, E, F i G (siedziba Sądu Okręgowego), Częstochowa, ul. Jasnogórska 96 (pomieszczenia Opiniodawczego Zespołu Sądowych Specjalistów); b) Zadanie B – kompleksowe usługi utrzymania czystości w pomieszczeniach wewnętrznych oraz na terenach zewnętrznych dla potrzeb Sądu Rejonowego w Lublińcu w nw. lokalizacjach: Lubliniec, ul. Sądowa 3 (siedziba Sądu Rejonowego); Lubliniec, ul. Sobieskiego 8 (siedziba Sądu Rejonowego).
Interne Kennung: IR.261.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie A – kompleksowe usługi utrzymania czystości w pomieszczeniach wewnętrznych oraz na terenach zewnętrznych dla potrzeb Sądu Okręgowego w Częstochowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu są kompleksowe usługi utrzymania czystości w pomieszczeniach wewnętrznych oraz na terenach zewnętrznych, na rzecz Sądu Okręgowego w Częstochowie. Zadanie A – kompleksowe usługi utrzymania czystości w pomieszczeniach wewnętrznych oraz na terenach zewnętrznych dla potrzeb Sądu Okręgowego w Częstochowie w nw. lokalizacjach: Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 23/35 – segmenty A, B, D, E, F i G (siedziba Sądu Okręgowego); Częstochowa, ul. Jasnogórska 96 (Opiniodawczy Zespół Sądowych Specjalistów).
Interne Kennung: Zadanie A
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung, 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung, 90611000 Straßenreinigung
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie B – kompleksowe usługi utrzymania czystości w pomieszczeniach wewnętrznych oraz na terenach zewnętrznych dla potrzeb Sądu Rejonowego w Lublińcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym zadaniu postępowaniu są kompleksowe usługi utrzymania czystości w pomieszczeniach wewnętrznych oraz na terenach zewnętrznych, na potrzeby Sądu Rejonowego w Lublińcu. Zadanie B – kompleksowe usługi utrzymania czystości w pomieszczeniach wewnętrznych oraz na terenach zewnętrznych dla potrzeb Sądu Rejonowego w Lublińcu w nw. lokalizacjach: Lubliniec, ul. Sądowa 3 (siedziba Sądu Rejonowego); Lubliniec, ul. Sobieskiego 8 (siedziba Sądu Rejonowego).
Interne Kennung: Zadanie B