483587-2026 - Ergebnis
Tschechien – Legierungen – Rámcová dohoda na dodávku tyčí, trubek a přířezů z desek z materiálu hliníkový bronz (2026)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávku tyčí, trubek a přířezů z desek z materiálu hliníkový bronz (2026)
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody, jejímž předmětem bude dodávka tyčí, trubek a přířezů z desek z hliníkového bronzu.
Interne KennungSZ ZCU 022461/2026
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14620000 Legierungen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungzakázka není dělena na části