See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren van veegmachines
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor het leveren van diesel en elektrisch aangedreven middelgrote veegmachines, zowel in langzaam als snelverkeer uitvoering en het leveren van truckgemonteerde veegmachines.iesel en elektrisch aangedreven middelgrote veegmachines, zowel in langzaam als snelverkeer uitvoering en het leveren van truckgemonteerde veegmachines. Het leveren van diesel en elektrisch aangedreven middelgrote veegmachines, zowel in langzaam als snelverkeer uitvoering en het leveren van truckgemonteerde veegmachines.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Onderdeel 1: Het leveren van een diesel aangedreven middelgrote veegmachine. Onderdeel 2: Het leveren van een elektrisch aangedreven middelgrote veegmachine.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal één jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Diesel aangedreven middelgrote veegmachines
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Het leveren van een truck gemonteerde veegmachine
Interne Kennung: 3