2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont kapitalny sprzęgła hydrokinetycznego typu 866 SVTLs 22-12,8 pompy wody sieciowej OPS1 wraz z jego demontażem i montażem
Beschreibung: Remont kapitalny sprzęgła hydrokinetycznego typu 866 SVTLs 22-12,8 pompy wody sieciowej OPS1 wraz z jego demontażem i montażem
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/UZL/00555/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zamawiający przewiduje prawo opcji w celu i zakresie opisanym poniżej: 1.1. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, polegającego na dodatkowych czynnościach naprawczych, diagnostycznych lub wymianie elementów, które nie były przewidziane w zakresie podstawowym Przedmiotu zamówienia, określonym w Załączniku nr 1 do OPZ - Katalog czynności, a których konieczność wykonania wynika z oceny stanu technicznego sprzęgła podczas realizacji Przedmiotu zamówienia. Wartość prac objętych prawem opcji zostanie określona w roboczogodzinach. Szacunkowa ilość roboczogodzin w okresie obowiązywania Umowy: 200 rbh. 1.2. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o realizację Zamówienia objętego opcją. 1.3. Szczegóły dotyczące prawa opcji zostały opisane w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ) oraz Załączniku Nr 2 do SWZ (Projekt Umowy).