2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitale Inschrijfapplicatie
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft betrekking op het onderdeel BOVO-procedure van het VO Platform Haaglanden. De volgende 10 besturen trekken samen (voor de VO-locaties in de regio Haaglanden) op in de BOVO-procedure en nemen gezamenlijk deel aan deze aanbesteding: 1. St. VO Haaglanden; 2. St. Lucas Onderwijs; 3. St. Scholengroep Spinoza; 4. St. Vrije Scholen Zuidwest Nederland; 5. Stichting Yuverta; 6. Ver. Het Vrijzinnig-Christelijk Lyceum; 7. Ver. Het ‘s-Gravenhaags Christelijk Gymnasium Sorghvliet; 8. GSR – Vereniging voor Gereformeerd VO in de Randstad; 9. St. voor Islamitisch Voortgezet Onderwijs Randstad (Avicenna College); 10. St. voor Innovatief Islamitisch Onderwijs (Aida College). De deelnemende besturen willen gezamenlijk komen tot één regionale digitale inschrijfapplicatie, gekoppeld aan de bestaande BOVO-/OT-procedure. Doelen daarvan zijn onder andere: • Meer uniformiteit voor ouders; • Vermindering van administratieve lasten; • Efficiëntere gegevensverwerking; • Betere aansluit Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: twee maal één jaar
2. Procedure
Procedure
Title: Digitale Inschrijfapplicatie
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72268000 Software supply services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Optiejaren: twee maal één jaar