2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT-Hardware
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van ICT-Hardware voor de locaties van Viviani. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Chromebooks, laptops, desktops en monitoren
Beschreibung: De scope van de opdracht (perceel 1) bestaat uit: • Chromebooks • Laptops (Microsoft) • Desktops (all-in-one) • Monitoren • Randapparatuur Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: tweemaal met twaalf (12) maanden
Los: LOT-0002
Titel: Apple iPads
Beschreibung: De scope van de opdracht (perceel 2) bestaat uit: • Apple iPads
Interne Kennung: 2