See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.51.2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w Pracowniach Działu Diagnostyki RTG nr 1
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza w zakresie wykonywania i opisu badań diagnostycznych (1) stacjonarnie w godzinach normalnej ordynacji; oraz (2) w ramach dyżuru pod telefonem poza godzinami normalnej ordynacji oraz pozostawanie w gotowości do ich udzielania stacjonarnie w Pracowniach Działu Diagnostyki RTG nr 1 w lokalizacji przy ul. Mieczysława Biernackiego 9 w Lublinie