2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprawowanie nadzorów w ramach zadania pn. „Tyski HUB zielonej gospodarki”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz zamawiającego usługi polegającej na pełnieniu funkcji nadzoru w trakcie realizacji inwestycji pn. „Tyski HUB Zielonej Gospodarki”, z podziałem na trzy części zwane dalej zadaniami, pn.: Zadanie nr 1 – Pełnienie wielobranżowego nadzoru autorskiego dla potrzeb realizacji zadania pn. „Tyski HUB Zielonej Gospodarki”; Zadanie nr 2 – Pełnienie nadzoru inwestorskiego w branży elektrycznej i telekomunikacyjnej (teletechnicznej) dla potrzeb realizacji zadania pn. „Tyski HUB Zielonej Gospodarki”; Zadanie nr 3 – Pełnienie nadzoru inwestorskiego w branży sanitarnej dla potrzeb realizacji zadania pn. „Tyski HUB Zielonej Gospodarki”.
Interne Kennung: PZP.271.39.2026.AM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pełnienie wielobranżowego nadzoru autorskiego dla potrzeb realizacji zadania pn. „Tyski HUB Zielonej Gospodarki”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz zamawiającego usługi polegającej na pełnieniu funkcji nadzoru w trakcie realizacji inwestycji pn. „Tyski HUB Zielonej Gospodarki”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PZP.271.39.2026.AM _ Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Los: LOT-0002
Titel: Pełnienie nadzoru inwestorskiego w branży elektrycznej i telekomunikacyjnej (teletechnicznej) dla potrzeb realizacji zadania pn. „Tyski HUB Zielonej Gospodarki”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz zamawiającego usługi polegającej na pełnieniu funkcji nadzoru w trakcie realizacji inwestycji pn. „Tyski HUB Zielonej Gospodarki”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2A do SWZ.
Interne Kennung: PZP.271.39.2026.AM _ Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Los: LOT-0003
Titel: Pełnienie nadzoru inwestorskiego w branży sanitarnej dla potrzeb realizacji zadania pn. „Tyski HUB Zielonej Gospodarki”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz zamawiającego usługi polegającej na pełnieniu funkcji nadzoru w trakcie realizacji inwestycji pn. „Tyski HUB Zielonej Gospodarki”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2B do SWZ.
Interne Kennung: PZP.271.39.2026.AM _ Zadanie nr 3