483659-2026 - Wettbewerb
Belgien – Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse – Vlees, fijne vleeswaren, smeersalades, kant-en-klare gerechten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVlees, fijne vleeswaren, smeersalades, kant-en-klare gerechten
BeschreibungDeze opdracht betreft een raamovereenkomst voor de levering van vlees (geportioneerd, zowel vers als diepgevroren, zowel rauw als voorgegaard), fijne vleeswaren (geheel, niet geportioneerd), smeersalades en verse kant-en-klare gerechten voor de verschillende keukens van AZ Sint-Lucas en Volkskliniek vzw.
Interne KennungPPP0OH-677/6182/2025-033-PAV-MA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelVers rauw vlees, gevogelte, wild en alle rauwe bereidingen hiervan
BeschreibungDit perceel omvat de levering van een breed assortiment rauw rund-, kalfs-, varkens‑ en lamsvlees, gevogelte, wild, en diverse rauwe vleesbereidingen. Het perceel bevat zowel onbewerkte stukken vlees als rauwe vleesbereidingen zoals gehakt, hamburgers, gyros en gevulde vleesproducten. Alle producten worden uitsluitend vers geleverd.
Interne Kennung2025-033-PAV-MA_1
LosLOT-0002
TitelVers en diepgevroren voorgegaard vlees, voorgegaarde vleesbereidingen en kant-en-klare gerechten
BeschreibungDit perceel omvat de levering van diverse voorgegaarde vleesproducten en voorgegaarde vleesbereidingen (zoals gebakken of gegaard gevogelte, gehaktproducten, vleesrollades en braadstukken), evenals kant‑en‑klare gerechten (zoals lasagnes, lichte stoofpotten of bereidingen met saus). De producten worden geleverd in verse of diepgevroren vorm. Het perceel bevat tevens een beperkt aantal vegetarische kant‑en‑klare bereidingen.
Interne Kennung2025-033-PAV-MA_2
LosLOT-0003
TitelVerse fijne vleeswaren en smeersalades
BeschreibungDit perceel omvat de levering van diverse verse fijne vleeswaren, bereide vleesproducten, wildpatés, gerookte en gekookte vleeswaren, evenals een assortiment verse smeersalades op basis van vlees, gevogelte, vis, groenten of vegetarische ingrediënten. Alle producten worden vers geleverd.
Interne Kennung2025-033-PAV-MA_3
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0OH-677/6182/2025-033-PAV-MA
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15100000 Dierlijke producten, vlees en vleesproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-033-PAV-MA_1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2025-033-PAV-MA_2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 2025-033-PAV-MA_3