See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup wyposażenia dla Oddziału Okulistycznego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Okulistycznego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Vorherige Bekanntmachung: 216622-2026
Interne Kennung: 15/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Mikroskop operacyjny z wyposażeniem – 1 zest.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Okulistycznego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Pakiet nr 1 – Mikroskop operacyjny z wyposażeniem – 1 zest. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie uwzględnia w zamówieniu opcji.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Tomografy optyczne – 2 zest.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Okulistycznego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Pakiet nr 3 – Tomografy optyczne – 2 zest. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Angiograf okulistyczny – 1 zest.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Okulistycznego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Pakiet nr 4 – Angiograf okulistyczny – 1 zest. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Łóżka szpitalne z wyposażeniem, w tym materacami, szafkami – 12 zest.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Okulistycznego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Pakiet nr 5 – Łóżka szpitalne z wyposażeniem, w tym materacami, szafkami – 12 zest. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Fotele do chirurgii jednego dnia z wyposażeniem, w tym szafki – 8 zest.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Okulistycznego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Pakiet nr 6 – Fotele do chirurgii jednego dnia z wyposażeniem, w tym szafki – 8 zest. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Aparat do endodiatermii – 1 zest.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Okulistycznego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Pakiet nr 7 – Aparat do endodiatermii – 1 zest. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 – Zestaw podstawowych urządzeń diagnostycznych typu tonometr, kaseta szkieł próbnych, rzutnik optotypów, oprawki okularowe – 1 zest.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Okulistycznego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Pakiet nr 8 – Zestaw podstawowych urządzeń diagnostycznych typu tonometr, kaseta szkieł próbnych, rzutnik optotypów, oprawki okularowe – 1 zest. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 – Lampy szczelinowe z tonometrem aplanacyjnym – 2 zest.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Okulistycznego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Pakiet nr 9 – Lampy szczelinowe z tonometrem aplanacyjnym – 2 zest. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 – Aparat do badania powierzchni oka – 1 zest.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Okulistycznego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Pakiet nr 10 – Aparat do badania powierzchni oka – 1 zest. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 – Laser z zestawem soczewek – 1 zest.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Okulistycznego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Pakiet nr 11 – Laser z zestawem soczewek – 1 zest. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 – Aparat EKG z osprzętem – 3 zest.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Okulistycznego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Pakiet nr 12 – Aparat EKG z osprzętem – 3 zest. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 – Fotel okulistyczno-laryngologiczny – 1 zest.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Okulistycznego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Pakiet nr 13 – Fotel okulistyczno-laryngologiczny – 1 zest. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 – Aparat OCT – 1 zest.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Okulistycznego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Pakiet nr 14 – Aparat OCT – 1 zest. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 – Zestaw narzędzi okulistycznych – 1 zest.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Okulistycznego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Pakiet nr 15 – Zestaw narzędzi okulistycznych – 1 zest. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 15