See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi zarządzania obiektami budowlanymi i urządzeniami – Usługa kompleksowa - eksploatacja, obsługa i konserwacja urządzeń wodnych wraz z odcinkowym utrzymaniem koryt cieków naturalnych w roku 2026 na terenie działania ZZ w Stargardzie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług związanych z utrzymaniem w należytym stanie technicznym rzek, cieków oraz budowli hydrotechnicznych w celu zapewnienia swobodnego spływ wód, który ma być wykonany zgodnie z załączonymi przedmiarami prac i kosztorysami nakładczymi oraz warunkami i wymaganiami zawartymi w Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru prac utrzymaniowych oraz sprawowania nadzoru przyrodniczego. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia, mapami poglądowymi, kosztorysami nakładczymi zawiera Załącznik Nr 10 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 643890-2025
Interne Kennung: SZ.ROZ.2710.46.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79993000 Gebäude- und Betriebsmittelverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 45246000 Flussregulierungs- und Hochwasserschutzarbeiten, 45246400 Hochwasserschutzarbeiten, 71313000 Umwelttechnische Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - NW Choszczno
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 45246400 Hochwasserschutzarbeiten, 45246000 Flussregulierungs- und Hochwasserschutzarbeiten, 71313000 Umwelttechnische Beratung
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - NW Goleniów
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - NW Pyrzyce
Interne Kennung: Część 3