See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług pogwarancyjnego serwisu konserwacyjnego sprzętu RTG na rzecz izb administracji Skarbowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa pogwarancyjnego serwisu konserwacyjnego urządzeń rentgenowskich w postaci przeglądów serwisowych oraz w zależności od potrzeby diagnostyki i napraw ww. urządzeń.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 6. Pogwarancyjny serwis konserwacyjny sprzętu RTG na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa pogwarancyjnego serwisu konserwacyjnego urządzenia rentgenowskiego w postaci przeglądów serwisowych oraz w zależności od potrzeby diagnostyki i napraw ww. urządzenia. Część VI zamówienia dotyczy świadczenie usług serwisu konserwacyjnego i napraw urządzenia rentgenowskiego do prześwietlania pojazdów typu Z-Bacscatter Van S-Class (ZBV) na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze.
Interne Kennung: Część 6- IAS Zielona Góra
Menge: 1
Los: LOT-0002
Titel: 1. Pogwarancyjny serwis konserwacyjny sprzętu RTG na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa pogwarancyjnego serwisu konserwacyjnego urządzenia rentgenowskiego w postaci przeglądów serwisowych oraz w zależności od potrzeby diagnostyki i napraw ww. urządzenia. Część I zamówienia dotyczy świadczenie usług serwisu konserwacyjnego i napraw urządzenia rentgenowskiego do prześwietlania pojazdów, typu Nuctech MB1215LC na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku.
Interne Kennung: Część 1 - IAS Białystok
Los: LOT-0003
Titel: 2. Pogwarancyjny serwis konserwacyjny sprzętu RTG na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Gdańsk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa pogwarancyjnego serwisu konserwacyjnego urządzenia rentgenowskiego w postaci przeglądów serwisowych oraz w zależności od potrzeby diagnostyki i napraw ww. urządzenia. Część II zamówienia dotyczy świadczenie usług serwisu konserwacyjnego i napraw urządzenia rentgenowskiego do prześwietlania pojazdów, typu Z-Bacscatter Van (ZBV) na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku.
Interne Kennung: Część 2- IAS Gdańsk
Los: LOT-0004
Titel: 3. Pogwarancyjny serwis konserwacyjny sprzętu RTG na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa pogwarancyjnego serwisu konserwacyjnego urządzeń rentgenowskich w postaci przeglądów serwisowych oraz w zależności od potrzeby diagnostyki i napraw ww. urządzeń. Część III zamówienia dotyczy świadczenie usług serwisu konserwacyjnego i napraw urządzeń rentgenowskich do prześwietlania pojazdów: - typu Z-Bacscatter Van (ZBV); - typu Z-Bacscatter Van S-Class (ZBV); na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie.
Interne Kennung: Część 3- IAS Olsztyn
Menge: 2
Los: LOT-0005
Titel: 4. Pogwarancyjny serwis konserwacyjny sprzętu RTG na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa pogwarancyjnego serwisu konserwacyjnego urządzeń rentgenowskich w postaci przeglądów serwisowych oraz w zależności od potrzeby diagnostyki i napraw ww. urządzeń. Część IV zamówienia dotyczy świadczenie usług serwisu konserwacyjnego i napraw urządzeń rentgenowskich do prześwietlania pojazdów: - typu Z-Bacscatter Van (ZBV); - typu Z-Bacscatter Van S-Class (ZBV); na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.
Interne Kennung: Część 4- IAS Rzeszowie
Los: LOT-0006
Titel: 5. Pogwarancyjny serwis konserwacyjny sprzętu RTG na rzecz Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa pogwarancyjnego serwisu konserwacyjnego urządzenia rentgenowskiego w postaci przeglądów serwisowych oraz w zależności od potrzeby diagnostyki i napraw ww. urządzenia. Część V zamówienia dotyczy świadczenie usług serwisu konserwacyjnego i napraw urządzenia rentgenowskiego do prześwietlania pojazdów typu Z-Bacscatter Van (ZBV) na potrzeby Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu.
Interne Kennung: Część 5- IAS Wrocław