483674-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Verpflegungsdienste – Achizitie servicii de catering pentru Spitalul Municipal Aiud
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitie servicii de catering pentru Spitalul Municipal Aiud
Beschreibung: Acord cadru achizitie "Servicii de catering pentru Spitalul Municipal Aiud", conform caietului de sarcini . Obiectul contractelor subsecvente care se vor incheia, il va constitui pregatirea, prepararea şi livrarea porției zilnice de hrană (micul dejun, prânz şi cină), în sistem de catering pentru pacienții internați la Spitalul Municipal Aiud, însoțitoriii acestora cât și medicii de gardă. Numarul de meniuri zilnice difera in functie de numarul bolnavilor internati. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari. In conformitate cu prevederile art.160-161 din Legea 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare, termenul pentru raspunsul autoritatii contractante la clarificari este in a 10 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numarul zilelor pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 16 zile.
Interne Kennung: PAAP 9520/03.07.2026;7/20.03.01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Conform Caiet de sarcini
Interne Kennung: 1