2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dwóch ładowarek kołowych jednonaczyniowych i ładowarki teleskopowej z osprzętem w związku z modernizacją i rozbudową Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch ładowarek kołowych jednonaczyniowych i ładowarki teleskopowej z osprzętem w związku z modernizacją i rozbudową Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim.
Interne Kennung: DA.261.1.16.2025.BW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43250000 Frontschaufellader
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42418900 Lade- oder Fördervorrichtungen, 34144710 Lademaschinen auf Reifen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa dwóch ładowarek kołowych jednonaczyniowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch ładowarek kołowych jednonaczyniowych. Przedmiot zmówienia zostanie dostarczony przez Wykonawcę na jego koszt do siedziby zamawiającego: "Regionalny Zakład Zagospodarowania Odpadów" Sp. z o.o.ul. Staroprzygodzka 121, 63-400 Ostrów Wielkopolski. Wykonawca zobowiązuje się do przeprowadzenia w siedzibie Zamawiającego szkolenia operatorów w zakresie obsługi technicznej ładowarek dla wskazanych przez Zamawiającego pracowników, w terminach uzgodnionych na etapie realizacji Umowy z Zamawiającym, najpóźniej w dniu dostawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduję się w załączniku do SWZ.
Interne Kennung: DA.261.1.16.2025.BW/I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42418900 Lade- oder Fördervorrichtungen
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa ładowarki teleskopowej z osprzętem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ładowarki teleskopowej z osprzętem. Przedmiot zmówienia zostanie dostarczony przez wykonawcę na jego koszt do siedziby zamawiającego: "Regionalny Zakład Zagospodarowania Odpadów" Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 121, 63-400 Ostrów Wielkopolski. Wykonawca zobowiązuje się do przeprowadzenia w siedzibie Zamawiającego szkolenia operatorów w zakresie obsługi technicznej ładowarek dla wskazanych przez Zamawiającego pracowników, w terminach uzgodnionych na etapie realizacji Umowy z Zamawiającym, najpóźniej w dniu dostawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduję się w załączniku do SWZ.
Interne Kennung: DA.261.1.16.2025.BW/II
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
Menge: 1 Stück