2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wycinka krzaków na terenie RDW w Elblągu
Beschreibung: Wycinka krzaków na terenie RDW w Elblągu. Podział zamówienia na 6 części:. Część 1 Wycinka krzaków w ciągu: - DW nr 503 na odcinku Elbląg – Tolkmicko – Pogrodzie. - DW nr 509 na odcinku Młynarska Wola – gr. Powiatu. Część 2 Wycinka krzaków w ciągu DW nr 526 na odcinku Kąty – gr. Woj. Część 3 Wycinka krzaków w ciągu DW nr 530 na odcinku Łukta – Dobre Miasto. Część 4 Wycinka krzaków w ciągu DW nr 593 na odcinku Miłakowo – Dobre Miasto. Część 5 Wycinka krzaków w ciągu: - DW nr 509 na odcinku Broniszewo – Drwęczno. - DW nr 528 na odcinku Orneta – gr. Powiatu. Część 6 Wycinka krzaków w ciągu DW nr 510 na odcinku Gr. Państwa – Pieniężno.
Interne Kennung: ZDW/RDWE/PN-1/2610/95/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Wycinka krzaków w ciągu: - DW nr 503 na odcinku Elbląg – Tolkmicko – Pogrodzie. - DW nr 509 na odcinku Młynarska Wola – gr. Powiatu.
Beschreibung: Część 1 - Wycinka krzaków w ciągu drogi wojewódzkiej nr 503 na odcinku Elbląg – Tolkmicko - Pogrodzie (od km 7+473 gr. m. Elbląga – do km 12+100 (zatoka autobusowa m. Kamionek Wlk.). Długość odcinka 4,6 km. - Wycinka krzaków w ciągu drogi wojewódzkiej nr 509 na odcinku Młynarska Wola – gr. Powiatu (m. Broniszewo) (od km 24+830 (za m. Młynarska Wola) – do km 26+246 gr. Powiatu m. Broniszewo). Długość odcinka 1,4 km.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Wycinka krzaków w ciągu DW nr 526 na odcinku Kąty – gr. Woj.
Beschreibung: Część 2 Wycinka krzaków w ciągu drogi wojewódzkiej nr 526 na odcinku Kąty – gr. Woj. (od km 12+070 (za mostem nad Kanałem Elbląskim) – do km 18+589 gr. woj.). Długość odcinka 6,5 km.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Wycinka krzaków w ciągu DW nr 530 na odcinku Łukta – Dobre Miasto.
Beschreibung: Część 3 Wycinka krzaków w ciągu drogi wojewódzkiej nr 530 na odcinku Łukta – Dobre Miasto (od km 15+731 skrzyżowanie z DW 527 – do km 48+670 skrzyżowanie z DK 51). Długość odcinka 29 km.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Wycinka krzaków w ciągu DW nr 593 na odcinku Miłakowo – Dobre Miasto.
Beschreibung: Część 4 Wycinka krzaków w ciągu drogi wojewódzkiej nr 593 na odcinku Miłakowo – Dobre Miasto (od km 0+850 biała tabl. Miłakowo – do km 21+560 biała tabl. Dobre Miasto). Długość odcinka 18,7 km.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 Wycinka krzaków w ciągu: - DW nr 509 na odcinku Broniszewo – Drwęczno. - DW nr 528 na odcinku Orneta – gr. Powiatu.
Beschreibung: Część 5 - Wycinka krzaków w ciągu drogi wojewódzkiej nr 509 na odcinku Broniszewo – Drwęczno (od km 26+245 początek miejscowości Broniszewo – do km 49+706 skrzyżowanie z DW 513). Długość odcinka 23 km. - Wycinka krzaków w ciągu drogi wojewódzkiej nr 528 na odcinku Orneta – gr. Powiatu (od km 0+000 skrzyżowanie z DW 507 – do km 5+276 gr. Powiatu). Długość odcinka 5,2 km.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 Wycinka krzaków w ciągu DW nr 510 na odcinku Gr. Państwa – Pieniężno.
Beschreibung: Część 6 Wycinka krzaków w ciągu drogi wojewódzkiej nr 510 na odcinku Gr. Państwa – Pieniężno (od km 0+000 gr. Państwa – do km 21+576 skrzyżowanie z DW 507). Długość odcinka 20,6 km.
Interne Kennung: Część 6