See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RS 1 VRT Prosenice – Ostrava-Svinov, I. část, Prosenice – Hranice na Moravě“; Zpracování dokumentace pro územní řízení - Dodatek č. 8 k SOD
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky zadané v jednacím řízení bez uveřejnění dle ustanovení § 66 a § 67 ZZVZ je dodatečné plnění veřejné zakázky (opční právo/opční plnění) vyhrazené v zadávací dokumentaci původního zadávacího řízení s názvem „RS 1 VRT Prosenice – Ostrava-Svinov, I. část, Prosenice – Hranice na Moravě“; Zpracování dokumentace pro územní řízení v rozsahu zpracování dokumentace stavby „Rekonstrukce ŽST Hranice na Moravě“ v podrobnosti dokumentace pro vydání rozhodnutí o umístění stavby dráhy.
Interne Kennung: 971/2023-SŽ-SS VRT
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71335000 Technische Studien, 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau
5. Los
Los: LOT-0001