2. Verfahren
Verfahren
Titel: Collectief Gooi&Vecht - Elektriciteit 2027-2029 met optiejaren 2030-2032
Beschreibung: Betreft de levering van duurzame elektriciteit aan Collectief Gooi en Vecht voor de leveringsjaren 2027 t/m 2029 met optiejaren 2030 t/m 2032. De levering omvat ca. 10 GWh elektriciteit / jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000