483745-2026 - Wettbewerb
Polen – Organisation von Messen und Ausstellungen – „USŁUGA KOMPLEKSOWEJ ZABUDOWY I WYPOSAŻENIA STOISKA PRZEZNACZONEGO DLA FIRM Z SEKTORA MŚP Z REGIONU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO NA TARGACH INWESTYCYJNYCH EXPO REAL MONACHIUM 2026 W DNIACH 05-07.10.2026 ROKU”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„USŁUGA KOMPLEKSOWEJ ZABUDOWY I WYPOSAŻENIA STOISKA PRZEZNACZONEGO DLA FIRM Z SEKTORA MŚP Z REGIONU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO NA TARGACH INWESTYCYJNYCH EXPO REAL MONACHIUM 2026 W DNIACH 05-07.10.2026 ROKU”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zaprojektowania, wykonania, transportu, montażu, demontażu oraz obsługi kompleksowej zabudowy stoiska podczas Expo Real Monachium 2026 realizowanej w ramach Projektu „Świętokrzyskie dla biznesu”. 2. Zamawiający planuje organizację stoiska wystawienniczego promującego firmy MŚP, działające m.in. w obszarze nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, developerów, inwestorów, firmy oferujące rozwiązania cyfrowe i technologie informatyczne w obszarze nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych oraz firmy projektowe na rynkach zagranicznych na targach Expo Real Monachium 2026, w terminie 5-7.10.2026 r., w centrum targowym: Messe München Messegelände, 81823 Monachium. 3. Zamawiający zarezerwował powierzchnię wystawienniczą o pow. 48 m2 (rzut stoiska stanowi Załącznik nr 1a do SWZ, lokalizacja stoiska: hala A2, stoisko nr 422), która będzie użytkowana przez przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego oraz zostanie udostępniona 5 (pięciu) świętokrzyskim przedsiębiorcom z sektora MŚP. Uwaga! Zamawiający sfinansuje wynajem (zakup) powierzchni wystawienniczej wraz z niezbędnymi mediami (woda, kanalizacja, energia elektryczna, odbiór śmieci, internet), które są nierozerwalnie związane z wynajętą powierzchnią. Wykonawca nie będzie uwzględniał przedmiotowych kosztów w swojej ofercie. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ oraz Załącznik nr 1a do SWZ - rzut stoiska.
Interne KennungOK-III.272.1.79.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
5. Los
LosLOT-0001