48376-2026 - Ergebnis
Tschechien – Polizeifahrzeuge – Rámcová dohoda na pořízení terénních automobilů typu Pick-Up 4x4 se speciální zástavbou
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na pořízení terénních automobilů typu Pick-Up 4x4 se speciální zástavbou
BeschreibungUzavření rámcových dohod na pořízení 58 ks terénních automobilů osobních typu Pick-Up 4x4 do těžkého terénu (v letech 2025 až 2027). Zakázka je rozdělena do 3 vymezených částí.
Interne KennungPPR-18299/ČJ-2024-990640
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34113300 Geländegängige Fahrzeuge, 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelVymezená část A
BeschreibungVymezená část A – 7 kusů vozidel pro potřeby Pyrotechnické služby v komerčním provedení s VRZ a speciální zástavbou
Interne KennungVymezená část A
LosLOT-0002
TitelVymezená část B
BeschreibungVymezená část B – 50 kusů vozidel v policejním provedení s VRZ a rozšířenou výbavou
Interne KennungVymezená část B