See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Netto Pensioenregeling
Beschreibung: LVNL vindt het van belang dat er voor haar medewerkers met een inkomen boven de fiscale aftoppingsgrens een mogelijkheid blijft bestaan om deel te nemen aan een nettopensioenregeling. LVNL is daarom voornemens om een overeenkomst voor onbepaalde tijd te sluiten, op basis waarvan individuele medewerkers voor eigen rekening kunnen deelnemen in een nettopensioenregeling. Bij LVNL maker er momenteel ca 60 medewerkers gebruik van de nettopensioenregeling. Potentieel zouden ca 450 medewerkers van de regeling gebruik kunnen maken.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66520000 Altersvorsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Pensioenfonds ABP stopt met het aanbieden van de nettopensioenregeling. De nettopensioenregeling kan alleen door één bepaalde ondernemer worden uitgevoerd wegens het ontbreken van mededinging. Gebleken is dat een netto pensioenregeling door alle overige aanbieders alleen in combinatie met een basispensioenregeling aangeboden kan worden. Bij LVNL maken er momenteel ca 60 medewerkers gebruik van de nettopensioenregeling. Potentieel zouden ca 450 medewerkers van de regeling gebruik kunnen maken.
Interne Kennung: 1