2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění externích IT služeb pro rozvoj digitální platformy Patron GO 2.0
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění externích IT a souvisejících konzultačních služeb pro rozvoj digitální platformy Patron GO 2.0 v rámci realizace projektu zadavatele, a to formou analytických, návrhových, integračních, vývojových, testovacích a implementačních činností směřujících k rozšíření, modernizaci, škálování, stabilizaci a provozní připravenosti platformy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72263000 Software-Implementierung, 72254000 Softwaretests
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zajištění externích IT služeb pro rozvoj digitální platformy Patron GO 2.0