2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka plyšových hraček a doplňkového sortimentu suvenýrů
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je dodání plyšových hraček s motivem rostlin a zvířat vyskytujících se v areálu Botanické zahrady hl. m. Prahy a dalšího doplňkového sortimentu do prodejen se suvenýry v areálu Botanické zahrady hl. m. Prahy a pro e-shop Botanické zahrady hl. m. Prahy na základě dílčích objednávek.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37520000 Spielwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39298900 Diverse Dekorationsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část A – dodávka plyšových hraček s motivem rostlin a zvířat
Beschreibung: dodávka plyšových hraček s motivem rostlin a zvířat
Interne Kennung: B01/OR/0001/25 - A
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem. Zadavatel je oprávněn zvýšit nebo snížit finanční rozsah odebraných dodávek dle přílohy č. 5 a 6 zadávací dokumentace o 20 % za níže uvedených okolností: dle aktuální poptávky konečných spotřebitelů, případně rozšíření sortimentu z důvodu dalšího rozvoje Botanické zahrady hl. m. Prahy, zejména v souvislosti s novými výstavami, edukačními programy, sezónními akcemi či rozšířením prodejních míst, kdy je třeba pružně reagovat na zájem návštěvníků a nabídnout odpovídající upomínkové předměty.
Los: LOT-0002
Titel: dodávka doplňkového sortimentu suvenýrů
Beschreibung: dodávka doplňkového sortimentu suvenýrů
Interne Kennung: B01/OR/0001/25 - B
Haupteinstufung (cpv): 39298900 Diverse Dekorationsartikel