483798-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Reinigung von Abwässerkanälen – Raamovereenkomst Reinigen en inspecteren vrijvervalriolering 2027-2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst Reinigen en inspecteren vrijvervalriolering 2027-2028
BeschreibungStadswerk072 beheert ca. 700 km riolering van de gemeente Alkmaar. Het betreft diversen rioolsystemen zoals gemengd, vuilwater, hemelwater en drainage. Ook de leeftijd van de riolering varieert. Het periodiek reinigen en inspecteren van de riolering is een kerntaak van Stadswerk072. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Reinigen van rioleringssystemen, zandvang, rioolgemalen en zinkers; - Inspecteren van rioleringssystemen; - Afvoeren vrijgekomen RKG-slib; - Treffen tijdelijke verkeersmaatregelen tijdens de uitvoering; - Inzetbaar bij spoedmeldingen (binnen werktijd); - Overige bijkomende werkzaamheden. Spoedmeldingen buiten werktijd vallen buiten de scope van deze opdracht. Het uit te voeren werk is gelegen binnen de gemeente Alkmaar. Het werk is gelegen op verschillende locaties. De locaties worden na opdracht aangegeven. De geraamde waarde van de raamovereenkomst bedraagt circa € 295.000,- exclusief btw per jaar. Voor de maximale looptijd (inclusief verlengingen) bedraagt dit € 1.180.000,- exclusief btw. Deze raming is gebaseerd op historische en verwachte afnamegegevens en dient uitsluitend ter indicatie. Ter waarborging van flexibiliteit en om eventuele toekomstige ontwikkelingen op te kunnen vangen, is een veiligheidsmarge opgenomen. De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt daarmee € 1.260.000,- exclusief btw (exclusief indexering). Voor meer informatie verwijzen we u naar aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung2026-02
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensHet betreft een Europese openbare procedure conform de ARW 2016 met als gunningscriterium de laagste prijs.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90490000 Überprüfung von Abwasserkanälen und Beratung in Sachen Abwasserbehandlung
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe raamovereenkomst kan twee (2) maal met één (1) jaar worden verlengd.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026-02
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90470000 Sewer cleaning services
Additional classification (cpv): 90490000 Sewer survey and sewage treatment consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: