2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opdracht Dairy Campus (WUR) verificatieonderzoek Ca-MgCl mengsel
Beschreibung: De provincie Groningen is voornemens om opdracht te geven aan Dairy Campus (onderdeel Wageningen Livestock Research) inzake verificatieonderzoek Ca-MgCL mengsel op ammoniakemissie uit melkveestallen. €241.050,-
Interne Kennung: 2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie de bijgevoegde toelichting
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73100000 Dienstleistungen im Bereich Forschung und experimentelle Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: verificatieonderzoek Ca-MgCl mengsel op ammoniakemissie uit melkveestallen
Beschreibung: Zie de bijgevoegde toelichting €241.050,-
Interne Kennung: 1