2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa organizacji wizyty przyjazdowej do województwa podlaskiego w czerwcu 2026 r. dla przedstawicieli zagranicznych dolin innowacji, przedsiębiorców, naukowców oraz przedstawicieli władz lokalnych w ramach projektu „Ekosystem Innowacji Dolina Rolnicza 4.0” (nr Projektu FEPD.01.01-IZ.00-0057/24)
Beschreibung: Kompleksowa usługa organizacji wizyty przyjazdowej do województwa podlaskiego w czerwcu 2026 r. dla przedstawicieli zagranicznych dolin innowacji, przedsiębiorców, naukowców oraz przedstawicieli władz lokalnych, dedykowana podmiotom związanym z obszarem inteligentnych specjalizacji, tj.: AgriTech, FoodTech, HealthTech z regionów współpracujących z województwem podlaskim, położonych w trzech różnych krajach, tj. Finlandii, Hiszpanii i Rumunii. Zakres zamówienia - według OPZ: 1) Realizacja usługi transportu lotniczego - obejmuje rezerwację i zakup biletów lotniczych dla uczestników z ich krajów macierzystych do Polski i z powrotem. Transport lokalny z miejsca zamieszkania uczestnika na lotnisko wylotowe (i z powrotem) leży po stronie uczestnika i nie jest przedmiotem zamówienia. 2) Realizacja usługi transportu lokalnego w Polsce - obejmuje transfery z lotniska docelowego w Polsce do miejsca zakwaterowania/konferencji oraz wszelkie przejazdy lokalne przewidziane w agendzie wizyty na terenie RP. 3) Realizacja części merytorycznej wizyty - zgodnie z agendą. 4) Realizacja usługi hotelowej – zakwaterowanie w Polsce. 5) Realizacja usługi gastronomicznej - wyżywienie uczestników w Polsce. 6) Ubezpieczenie uczestników wizyty - obejmuje ubezpieczenie kosztów leczenia (KL) oraz następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, obowiązujące od momentu przybycia uczestnika do Polski (lądowanie) do momentu opuszczenia terytorium Polski (wylot).
Vorherige Bekanntmachung: 308491-2026
Interne Kennung: 03/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste, 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer, 66510000 Versicherungen, 60400000 Luftverkehr, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Kompleksowa usługa organizacji wizyty przyjazdowej do województwa podlaskiego w czerwcu 2026 r. dla przedstawicieli zagranicznych dolin innowacji, przedsiębiorców, naukowców oraz przedstawicieli władz lokalnych, dedykowana podmiotom związanym z obszarem inteligentnych specjalizacji, tj.: AgriTech, FoodTech, HealthTech z regionów współpracujących z województwem podlaskim, położonych w trzech różnych krajach, tj. Finlandii, Hiszpanii i Rumunii. Zakres zamówienia: 1) Realizacja usługi transportu lotniczego - obejmuje rezerwację i zakup biletów lotniczych dla uczestników z ich krajów macierzystych do Polski i z powrotem. Transport lokalny z miejsca zamieszkania uczestnika na lotnisko wylotowe (i z powrotem) leży po stronie uczestnika i nie jest przedmiotem zamówienia. 2) Realizacja usługi transportu lokalnego w Polsce - obejmuje transfery z lotniska docelowego w Polsce do miejsca zakwaterowania/konferencji oraz wszelkie przejazdy lokalne przewidziane w agendzie wizyty na terenie RP. 3) Realizacja części merytorycznej wizyty - zgodnie z agendą. 4) Realizacja usługi hotelowej – zakwaterowanie w Polsce. 5) Realizacja usługi gastronomicznej - wyżywienie uczestników w Polsce. 6) Ubezpieczenie uczestników wizyty - obejmuje ubezpieczenie kosztów leczenia (KL) oraz następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, obowiązujące od momentu przybycia uczestnika do Polski (lądowanie) do momentu opuszczenia terytorium Polski (wylot).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste, 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 66510000 Versicherungen, 60400000 Luftverkehr