2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż magazynów energii elektrycznej dla mieszkańców Gminy Kłobuck
Beschreibung: Dostawa i montaż magazynów energii w celu rozbudowy istniejących instalacji fotowoltaicznych o magazyny energii elektrycznej w ilości: 75 sztuk o mocy min. 5,76 kW, 8,64 kW, 11,52 kW, 14,4 kW, 17,28 kW w budynkach mieszkalnych na obszarze Gminy Kłobuck
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31422000 Batteriesätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: ostawa i montaż magazynów energii w celu rozbudowy istniejących instalacji fotowoltaicznych o magazyny energii elektrycznej w ilości: 75 sztuk o mocy min. 5,76 kW, 8,64 kW, 11,52 kW, 14,4 kW, 17,28 kW w budynkach mieszkalnych na obszarze Gminy Kłobuck