2. Verfahren
Verfahren
Titel: Standbouw
Beschreibung: InnovationQuarter is voornemens een Europese aanbesteding te starten voor het afsluiten van een raamovereenkomst met één partij voor het ontwerpen en realiseren van stands op verschillende internationale vakbeurzen. De maximale afname onder de raamovereenkomst bedraagt €3.300.000,- exclusief BTW.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht omvat het ontwerpen en realiseren van stands op verschillende internationale vakbeurzen. De maximale afname onder de raamovereenkomst bedraagt €3.300.000,- exclusief BTW.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: InnovationQuarter behoudt zich het recht voor om de volgende werkzaamheden die in het verlengde liggen van onderhavige opdracht aan opdrachtnemer op te dragen, mits deze werkzaamheden naar aard en omvang voldoende verband houden met de oorspronkelijke opdracht en passen binnen de doelstellingen van het project. In ieder geval wordt hieronder verstaan: beursdeelnames in andere werelddelen dan Europa en de Verenigde Staten. Indien de waarde van deze aanvullende werkzaamheden meer dan 50%van de oorspronkelijke inschrijfsom bedraagt, zal InnovationQuarter een nieuwe aanbestedingsprocedure starten, tenzij een uitzondering op grond van artikel 2.163 Aanbestedingswet 2012 van toepassing is. Deze clausule is bedoeld als een herzieningsbepaling in de zin van artikel 2.163c Aanbestedingswet 2012 en wordt geacht vooraf voldoende duidelijk, nauwkeurig en ondubbelzinnig te zijn geformuleerd. De toepassing van deze clausule laat de beginselen van transparantie, proportionaliteit en gelijke behandeling onverlet.