See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa technicznych środków materiałowych do sprzętu uzbrojenia
Beschreibung: Dostawa technicznych środków materiałowych do sprzętu uzbrojenia realizowana w ramach 2 części: 1. Część nr 1 – dostawa technicznych środków materiałowych do uzbrojenia H&K; 2. Część nr 2 – dostawa technicznych środków materiałowych uzbrojenia GLOCK. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dowolną liczbę części z uwzględnieniem podziału zakresu zamówienia na 2 części wskazane wyżej. 4. Zamawiający nie przewiduje zamówienia w ramach opcji. 5. W ramach zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany dostarczyć zamówiony towar w asortymencie i ilościach do magazynu Zamawiającego. 6. Towar zostanie odebrany pod względem stanu technicznego, jakości i ukompletowania w miejscu dostawy (w magazynie Zamawiającego) przez upoważnionych przedstawicieli Zamawiającego. 7. Dostarczony towar musi być nowy, pierwszej kategorii. 8. Towar musi spełniać wymagania jakościowe określone w dokumentacji producenta sprzętu i w odpowiednich normach oraz musi posiadać wymagane dopuszczenia i atesty zgodnie z obowiązującymi przepisami. 9. Wykonawca na towar udzieli 24 miesięcznej gwarancji. 10. Wszystkie terminy gwarancji winny być liczone od daty podpisania protokołu odbioru przez Zamawiającego. Pełny opis przedmiotu zamówienia, ze względu na poufny charakter informacji zostanie przekazany wyłącznie Wykonawcom, którzy zostaną dopuszczeni do składania ofert.
Vorherige Bekanntmachung: 218848-2025
Interne Kennung: ZP/OiB/01/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przetarg ograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35340000 Teile von Feuerwaffen und Munition
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa technicznych środków materiałowych do uzbrojenia H&K
Beschreibung: Dostawa technicznych środków materiałowych do uzbrojenia H&K. Pełny opis przedmiotu zamówienia, ze względu na poufny charakter informacji zostanie przekazany wyłącznie Wykonawcom, którzy zostaną dopuszczeni do składania ofert.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa technicznych środków materiałowych do uzbrojenia GLOCK
Beschreibung: Dostawa technicznych środków materiałowych do uzbrojenia GLOCK. Pełny opis przedmiotu zamówienia, ze względu na poufny charakter informacji zostanie przekazany wyłącznie Wykonawcom, którzy zostaną dopuszczeni do składania ofert.
Interne Kennung: Część nr 2