483880-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – ZP/CZD/079/26 Dostawa osprzętu do aparatów medycznych - 2 pakiety
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZP/CZD/079/26 Dostawa osprzętu do aparatów medycznych - 2 pakiety
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa osprzętu do aparatów medycznych na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na pakiety, wówczas wykonawca może złożyć ofertę na wybrany pakiet lub wszystkie pakiety wymienione w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ). Zamawiający przewiduje składanie ofert równoważnych, o których mowa w art. 99 ust. 5 ustawy Przedmiot zamówienia został opisany przez wskazanie znaków towarowych, patentów, pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, ponieważ nie może zostać opisany w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, dlatego zamawiający dopuszcza produkty równoważne i wskazuje w opisie przedmiotu zamówienia (zał. nr 1 do SWZ) kryteria zastosowane w celu oceny równoważności oraz wymaga przedmiotowych środków dowodowych zgodnie z Rozdziałem XV pkt 1.4. SWZ.
Interne KennungZP/CZD/079/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 Osprzęt do aparatów Fisher&Paykel
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa Osprzęt do aparatów Fisher&Paykel 1. 900PT913 Fisher & Paykel Healthcare FILTR POWIETRZA, lub równoważny, 2. 900PT602 Fisher & Paykel Healthcare GĄBKA DO CZYSZCZENIA, na patyku, służąca do czyszczenia kolanka wylotowego urządzenia F&P Airvo przed przeprowadzeniem dezynfekcji wysokiego poziomu, lub równoważna 3. 900PT603 Fisher & Paykel Healthcare POKROWIEC DO STERYLNEGO PRZECHOWYWANIA ZDEZYNFEKOWANEGO URZĄDZENIA, lub równoważny. 4. OJR410B Fisher & Paykel Healthcare ZESTAW PRZEJŚCIOWY OPTIFLOW Junior2 do CPAPu, bąbelkowego, lub równoważny. 5. OJR412B Fisher & Paykel Healthcare ZESTAW PRZEJŚCIOWY OPTIFLOW Junior2 do CPAPu, bąbelkowego, lub równoważny. 6. OJR410VT Fisher & Paykel Healthcare ZESTAW PRZEJŚCIOWY OPTIFLOW Junior2 do respiratora, lub równoważny. 7. OJR412VT Fisher & Paykel Healthcare ZESTAW PRZEJŚCIOWY OPTIFLOW Junior2 do respiratora, lub równoważny. 8. OJR414VT Fisher & Paykel Healthcare ZESTAW PRZEJŚCIOWY OPTIFLOW Junior2 do respiratora, lub równoważny. 9. OJR416 Fisher & Paykel Healthcare KANIULA DONOSOWA OPTIFLOW JUNIOR 2 DO TERAPII WYSOKOPRZEPŁYWOWEJ, lub równoważna, 10. OJR418 Fisher & Paykel Healthcare KANIULA DONOSOWA OPTIFLOW JUNIOR 2 DO TERAPII WYSOKOPRZEPŁYWOWEJ, lub równoważne, 11. OPT942 Fisher & Paykel Healthcare KANIULA DONOSOWA OPTIFLOW + S lub równoważna, 12. OPT944 Fisher & Paykel Healthcare KANIULA DONOSOWA OPTIFLOW + M lub równoważna, 13. OPT946 Fisher & Paykel Healthcare KANIULA DONOSOWA OPTIFLOW + L lub równoważna, 14. 900PT561 Fisher & Paykel Healthcare ZESTAW ZAWIERAJĄCY RURĘ I KOMORĘ AIRSPIRAL, lub równoważny. 15. 900PT562 Fisher & Paykel Healthcare RURA DO ODDYCHANIA OGRZEWANYM POWIETRZEM, lub równoważna, 16. 900PT600 Fisher & Paykel Healthcare ZESTAW DO DEZYNFEKCJI termicznej wysokiego poziomu w 87 °C, przeznaczony do urządzenia Airvo2 i Airvo3, lub równoważny. 17. 900MR159 Fisher & Paykel Healthcare ŁĄCZNIK DO TLENOTERAPII BIERNEJ 22M/15F, lub równoważny. 18. 900MR805 Fisher & Paykel Healthcare ADAPTER ELEKTRYCZNY DO DRENÓW PODWÓJNIE PODGRZEWANY, lub równoważny. 19. 900MR806 Fisher & Paykel Healthcare ADAPTER ELEKTRYCZNY, lub równoważny. 20. 900MR860 Fisher & Paykel Healthcare CZUJNIK TEMPERATURY, lub równoważny. 21. 900MR868 Fisher & Paykel Healthcare CZUJNIK TEMPERATURY, lub równoważny. 22. MR290 Fisher & Paykel Healthcare KOMORA NAWILŻANIA z automatycznym zestawem do pobierania wody i mechanizmem podwójnego pływaka (pierwotnego i wtórnego) lub równoważne 23. WJR 210 Fisher & Paykel Healthcare WYMIENNE PRZYLEPCE hydrokoloidowe do przyklejania sondy nosowo żołądkowej oraz systemu kaniul Optiflow Junior2 z rzepem, właściwy lub równoważne. 24. WJR 212 Fisher & Paykel Healthcare WYMIENNE PRZYLEPCE hydrokoloidowe do przyklejania sondy nosowo żołądkowej oraz systemu kaniul Optiflow Junior2 z rzepem, właściwy lub równoważne. Szczegółowy OPZ w zał. 1 i 5 do swz
Interne KennungPakiet nr 1 Osprzęt do aparatów Fisher&Paykel
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 Układy oddechowe do aparatów Fisher&Paykel Healthcare.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa są układy oddechowe: 1. 950N81 Fisher & Paykel Healthcare UKŁADY ODDECHOWE DLA NOWORODKÓW serii 950 firmy Fisher&Paykel Healthcare, lub równoważne. 2. 950N82 Fisher & Paykel Healthcare UKŁADY ODDECHOWE DO RESPIRATORA SLE z linią ciśnieniową i zestawem adapterów, dla noworodków lub równoważne. 3. RT 330 Fisher & Paykel Healthcare ZESTAW RUR OPTIFLOW JUNIOR RT330 (obwód oddechowy, komora i urządzenie ograniczające ciśnienie – zastawka ciśnieniowa) lub równoważne. Szczegółowy OPZ w zał. 1 i 5 do swz
Interne KennungPakiet nr 2 Układy oddechowe do aparatów Fisher&Paykel Healthcare