483890-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden – Usuwanie awarii urządzeń i armatury wod-kan, c.t., c.o., pary technologicznej (rurociągi, wymienniki, zawory, pompy itd.) w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 w Bydgoszczy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsuwanie awarii urządzeń i armatury wod-kan, c.t., c.o., pary technologicznej (rurociągi, wymienniki, zawory, pompy itd.) w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 w Bydgoszczy
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług polegających na naprawie i usuwaniu awarii oraz przywróceniu drożności rurociągów, urządzeń i armatury, wymianie części, urządzeń i armatury (rurociągi, pompy, zwory, zasuwy itp.) w instalacjach wewnętrznych i sieciach zewnętrznych, obejmujących również roboty budowlane polegające na przywróceniu rozebranych lub uszkodzonych w trakcie usuwania awarii elementów budynków oraz nawierzchni chodników, dróg, parkingów itp. do stanu z przed awarii, w budynkach i na terenie zarządzanym przez Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy przy ul. Mari Skłodowskiej Curie 9.
Interne KennungNLZ.2026.271.57
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
5. Los
LosLOT-0001