2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ernstige Dyslexie
Beschreibung: Aanbestedende dienst is op zoek naar 5 opdrachtnemers om een Overeenkomst mee te sluiten die toeziet op: De dienstverlening voor de diagnostiek en behandeling van Ernstige Dyslexie aan jeugdigen die deze jeugdhulp in aanmerking komen. De overeenkomst start naar verwachting per 1-1-2027 en loopt tot met 31-12-2028 en heeft een looptijd van 2 jaar met de mogelijkheid om nog twee keer met 1 jaar te verlengen. omvang
Interne Kennung: 2025/137/HVB/LS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze Dienst komt voor in bijlage XIV van richtlijn 2014/24/EU, zoals beschreven in de Aanbestedingswet 2012 art. 2.38. wat betekent dat de Dienst is aan te merken als een sociale en andere specifieke dienst, afgekort tot ‘SAS-dienst’. De Opdracht heeft een waarde boven de drempel van € 750.000,=. Voor het selecteren van een Opdrachtnemer die voor de Aanbestedende dienst de Opdracht gaat uitvoeren, doorloopt de Aanbestedende dienst een Europese procedure voor Sociale en andere Specifieke diensten conform de artikelen 2.38 en 2.39 van de Aanbestedingswet 2012 (ter implementatie van de artikelen 74 t/m 77 van Richtlijn 2014/24/EU), de Gids Proportionaliteit en het Inkoop- en Aanbestedingsbeleid van de gemeente Tilburg. Gunning vindt plaats aan de Inschrijver die de Economisch Meest Voordelige Inschrijving heeft ingediend. De Economisch Meest Voordelige Inschrijving wordt in deze aanbesteding bepaald door middel van het gunningscriterium: Beste Prijs-kwaliteitverhouding (Beste PKV) De Beste Prijs-kwaliteitverhouding bestaat uit: • Kwaliteit weegt 100% mee en bestaat uit de volgende Kwaliteitsaspecten: • Samenwerking behandeling ED • Bijdrage aan samenwerking en doorontwikkeling binnen de dyslexiezorg • Regionale dekking en verbinding De prijs is een gegeven. Zie bijlage 2 Opdrachtbeschrijving PVE en tarieven (hoofdstuk 6). Gunning vindt plaats obv EMVI, door middel van BPKV. Prijs is een gegeven. Er wordt gebruik gemaakt van gewogen factor methode. De eerste vijf inschrijvers in de rangorde van punten komen in aanmerking.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er bestaan twee (2) optionele verlengingen, door Aanbestedende dienst in te roepen, van ieder één (1) jaar.
2. Procedure
Procedure
Title: Ernstige Dyslexie
Internal identifier: 2025/137/HVB/LS
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85000000 Health and social work services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: