483909-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Diverse Möbel und Einrichtungen – Zimní stadion v Uherském Hradišti – Interiérové vybavení – typové vybavení
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimní stadion v Uherském Hradišti – Interiérové vybavení – typové vybavení
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v dodání typového interiérového vybavení novostavby Zimního stadionu v Uherském Hradišti. Součástí dodávky je dodání vybavení do místa plnění a jeho montáž, instalace a zprovoznění v místě plnění. Zadavatel upozorňuje dodavatele, že projektová dokumentace interiéru je zpracována pro kompletní rozsah interiérů Zimního stadionu v Uherském Hradišti, tj. obsahuje i prvky, které nejsou předmětem této veřejné zakázky (jsou např. součástí stavby apod.). Předmětem této veřejné zakázky jsou pouze položky uvedené v soupisu položek interiéru – typového vybavení.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, („ZZVZ“), zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ, („veřejná zakázka“).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39121200 Tische, 39122100 Vorratsschränke, 39130000 Büromöbel, 39151000 Diverse Möbel, 39151100 Regalanlagen, 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen, 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZimní stadion v Uherském Hradišti – Interiérové vybavení – typové vybavení
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39121200 Tische, 39122100 Vorratsschränke, 39151000 Diverse Möbel, 39151100 Regalanlagen, 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen, 39100000 Möbel