2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków kontrastowych i innych produktów medycznych dla Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa środków kontrastowych i innych produktów medycznych dla Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach ujętych w pakietach w ilościach uzależnionych od bieżącego zapotrzebowania wynikającego z działalności leczniczej. W załączeniu wykaz asortymentowo- cenowy (załącznik nr 5 do SWZ) z nazwą środka, w jednostkach miary i ilość przewidywanego zużycia w okresie 24 miesięcy. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia ofert równoważnych (oferowany przedmiot zamówienia nie gorszy niż ten określony w SWZ), jeżeli z opisu przedmiotu zamówienia mogłoby wynikać, iż przedmiot zamówienia określony został poprzez wskazanie znaku towarowego, pochodzenia lub patentu. W ofercie należy podać swoje odpowiedniki i zamieścić opis dotyczący właściwości odpowiedników. Brak: wskazania proponowanych odpowiedników i opisu dotyczącego właściwości zastosowanych odpowiedników stanowi podstawę do odrzucenia oferty – art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres zawiera załącznik nr 5 do SWZ w zakresie pakietu nr 1.
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres zawiera załącznik nr 5 do SWZ w zakresie pakietu nr 2.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres zawiera załącznik nr 5 do SWZ w zakresie pakietu nr 3.
Interne Kennung: Pakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres zawiera załącznik nr 5 do SWZ w zakresie pakietu nr 4.
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres zawiera załącznik nr 5 do SWZ w zakresie pakietu nr 5.
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres zawiera załącznik nr 5 do SWZ w zakresie pakietu nr 6.
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres zawiera załącznik nr 5 do SWZ w zakresie pakietu nr 7.
Interne Kennung: Pakiet 7
Haupteinstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres zawiera załącznik nr 5 do SWZ w zakresie pakietu nr 8.
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres zawiera załącznik nr 5 do SWZ w zakresie pakietu nr 9.
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres zawiera załącznik nr 5 do SWZ w zakresie pakietu nr 10.
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres zawiera załącznik nr 5 do SWZ w zakresie pakietu nr 11.
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres zawiera załącznik nr 5 do SWZ w zakresie pakietu nr 12.
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres zawiera załącznik nr 5 do SWZ w zakresie pakietu nr 13.
Interne Kennung: Pakiet 13
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel