483931-2026 - Wettbewerb
Belgien – Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer – Raamovereenkomst met betrekking tot busvervoer op afroep
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst met betrekking tot busvervoer op afroep
BeschreibungDe overheidsopdracht betreft een opdracht voor diensten in de zin art. 2, 21° van de Wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016 met betrekking tot het personenvervoer van ASOBV vzw. Deze overheidsopdracht is in hoofdzaak opgemaakt voor het personenvervoer voor het personeel en voor het publiek van ASOBV vzw in zowel het binnenland als het buitenland, meer bepaald: ● Vervoer personeel (perceel 1 en 3): ○ dansers, muzikanten, technisch personeel, ... vanuit Opera Ballet Vlaanderen (hierna: ‘OBV’) ○ muzikanten, etc. vanuit Antwerp Symphony Orchestra (hierna: ‘ASO’) ● Vervoer publiek (van en naar voorstellingen) (perceel 2): ○ vanuit Opera Ballet Vlaanderen De diensten hebben betrekking op de CPV-codes: - 60172000-4: Bus- en autobusverhuur met chauffeur. - 60100000-9: Wegvervoersdiensten. - 60170000-0: Verhuur van voertuigen voor personenvervoer met chauffeur De aanbestedende overheid wenst een raamovereenkomst af te sluiten op basis van de voorwaarden opgenomen in deze technische voorschriften. Het sluiten van de overeenkomst op basis van dit bestek geeft de gekozen inschrijver geen exclusiviteitrecht noch heeft de aanbestedende overheid een afnameplicht ten aanzien van de inschrijver aan wie de overheidsopdracht gegund wordt. Er dient opgemerkt te worden dat er meerdere ritten per dag kunnen georganiseerd worden. De inschrijver geeft in de dienstverlening weer hoe hij dit zal organiseren. Een meer uitgebreide beschrijving is opgenomen in het hoofdstuk 3.TECHNISCHE VOORSCHRIFTEN. Percelen De opdracht is opgedeeld in 3 percelen: - Perceel 1: ritten busvervoer personeel vanuit Opera Antwerpen, Eilandje Ballet, Pidpa of Stadsschouwburg van en naar: o Gent ▪ Opera ▪ Capitole ▪ Gent Sint-Pieters ▪ Dampoort ▪ Sint Lievenslaan ▪ Bijloke ▪ P&R Gentbrugge o Zele o Brugge Concertgebouw o Zaventem (Brussels Airport) o Extra touring plaatsen - Perceel 2: ritten busvervoer publiek van en naar: o Gent o Antwerpen (Operagebouw of Eilandje) o Brugge o Lille - Perceel 3: ritten busvervoer personeel van en naar: o Antwerpen (KEZ): o Amsterdam ▪ Concertgebouw Amsterdam ▪ Muziekgebouw aan ‘t IJ o Turnhout o Geel o Zoersel o Ranst o Zaventem: Brussels Airport o Brugge: Concertgebouw Brugge o Gent: Muziekcentrum de Bijloke o Brussel: Paleis voor Schone Kunsten (BOZAR) o Utrecht: Tivoli Vredenburg o Hasselt: CCHa o Heerlen: Parkstad Limburgs Theater o Eindhoven: Muziekgebouw De verdere regels voor het indienen van percelen vindt u onder 2.5.8.1.
Interne Kennung2026/003
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer, 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel 1: ritten busvervoer personeel vanuit Opera Antwerpen of Eilandje Ballet van en naar diverse locaties
BeschreibungHet betreft ritten busvervoer personeel vanuit Opera Antwerpen, Eilandje Ballet Pidpa of Stadsschouwburg van en naar: o Gent ▪ Opera ▪ Capitole ▪ Gent Sint-Pieters ▪ Dampoort ▪ Sint Lievenslaan ▪ Bijloke ▪ P&R Gentbrugge o Zele o Brugge Concertgebouw o Zaventem (Brussels Airport) o extra touring plaatsen
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelPerceel 2: ritten busvervoer publiek van en naar Gent, Antwerpen, Brugge, Lille
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelPerceel 3: ritten busvervoer personeel van en naar Antwerpen, Amsterdam, Turnhout, Geel, Zoersel, Ranst, Zaventem, Brugge, Gent, Brussel, Utrecht, Hasselt, Heerlen, Eindhoven
Interne Kennung3