2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przewozowych na terenie Powiatowo-gminnego związku transportu publicznego Powiatu Mińskiego
Beschreibung: Świadczenie usług przewozowych organizowanych przez Powiatowo-gminny związek transportu publicznego Powiatu Mińskiego na liniach komunikacyjnych przy wykorzystaniu autobusów klasy MIDI i MAXI w liczbie 4 000 000 wozokm rocznie w okresie 1.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
2. Procedure
Procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60112000 Public road transport services