See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wycena nieruchomości z zasobu SP – AMW OReg w Olsztynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie operatów szacunkowych z określenia wartości lokali mieszkalnych (z wyodrębnieniem wartości gruntu), lokali użytkowych, nieruchomości garażowych, nieruchomości zabudowanych i niezabudowanych będących w zasobie AMW OR w Olsztynie oraz sporządzenie opinii szacunkowych określenia wartości wynagrodzenia z tytułu ustanowienia na nieruchomości służebności, sporządzenie opinii szacunkowych określenia wysokości rynkowej czynszu najmu i dzierżawy nieruchomości. Ponadto Agencja zamierza zlecić wykonanie operatów szacunkowych wraz z określeniem wartości i inwentaryzacją lokali (mieszkalnych, użytkowych wraz z pomieszczeniami przynależnymi, garaży, pomieszczeń gospodarczych) będących z zasobie AMW OReg w Olsztynie. Dla lokali mieszkalnych niezbędne będzie sporządzenie oświadczenia do wydania zaświadczenia o samodzielności lokalu.
Vorherige Bekanntmachung: 279942-2026
Interne Kennung: BP-DZP.2610.48.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70332000 Verwaltung von Liegenschaften, die Nichtwohnzwecken dienen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie operatów szacunkowych z określenia wartości lokali mieszkalnych (z wyodrębnieniem wartości gruntu), lokali użytkowych, nieruchomości garażowych, nieruchomości zabudowanych i niezabudowanych będących w zasobie AMW OR w Olsztynie oraz sporządzenie opinii szacunkowych określenia wartości wynagrodzenia z tytułu ustanowienia na nieruchomości służebności, sporządzenie opinii szacunkowych określenia wysokości rynkowej czynszu najmu i dzierżawy nieruchomości. Ponadto Agencja zamierza zlecić wykonanie operatów szacunkowych wraz z określeniem wartości i inwentaryzacją lokali (mieszkalnych, użytkowych wraz z pomieszczeniami przynależnymi, garaży, pomieszczeń gospodarczych) będących z zasobie AMW OReg w Olsztynie. Dla lokali mieszkalnych niezbędne będzie sporządzenie oświadczenia do wydania zaświadczenia o samodzielności lokalu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.