See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawy sprzętu jednorazowego użytku medycznego i laboratoryjnego dla Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno – Zakaźnego w Bydgoszczy - 2”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku medycznego w ilości i rodzajach podanych w formularzu asortymentowo - cenowym stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ, dla Szpitala Obserwacyjno – Zakaźnego im. T. Browicza z siedzibą w Bydgoszczy.
Vorherige Bekanntmachung: 397822-2026
Interne Kennung: 022/05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie Art. 138 ust. 2 pkt 2 p.z.p Zamawiający informuje, iż w niniejszym postępowaniu przetargowym zastosował procedurę „przyśpieszoną” z uwagi na fakt, iż zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, której nie można było przewidzieć, a skrócenie terminu jest uzasadnione dla prawidłowego funkcjonowania placówki medycznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141220 Kanülen, 33141310 Spritzen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33192500 Reagenzgläser, 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion, 33199000 Medizinische Kleidung, 33771200 Windeleinlagen aus Papier, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1
Beschreibung: zadanie nr 1
Interne Kennung: zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0002
Titel: zadanie nr 2
Beschreibung: zadanie nr 2
Interne Kennung: zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: zadanie nr 3
Beschreibung: zadanie nr 3
Interne Kennung: zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: zadanie nr 4
Beschreibung: zadanie nr 4
Interne Kennung: zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: zadanie nr 5
Beschreibung: zadanie nr 5
Interne Kennung: zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: zadanie nr 6
Beschreibung: zadanie nr 6
Interne Kennung: zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: zadanie nr 7
Beschreibung: zadanie nr 7
Interne Kennung: zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: zadanie nr 8
Beschreibung: zadanie nr 8
Interne Kennung: zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: zadanie nr 9
Beschreibung: zadanie nr 9
Interne Kennung: zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: zadanie nr 10
Beschreibung: zadanie nr 10
Interne Kennung: zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: zadanie nr 11
Beschreibung: zadanie nr 11
Interne Kennung: zadanie nr 11