2. Verfahren
Verfahren
Titel: NEN1010 inspectie, meting en beproeving
Beschreibung: Inspectie, meting en beproeving elektrotechnische installaties (NEN1010) Kenmerk 2025VGU027 Perceel 1: € 390.000,00; Perceel 2: € 372.000,00; Perceel 3: € 438.000,00.
Interne Kennung: 2025VGU027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315000 Haustechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Sport, Onderwijs, Cultuur en Erfgoed
Beschreibung: Zie offerteaanvraag
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: MFA, Welzijn, Zorg, Bereikbaarheid en Onderwijs
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Stadskantoor, Ruimtelijke Ontwikkeling, Overig (panden in permanent beheer zonder beleidsdoel), Overig beleid (brandweerposten, bedrijfsverzamelgebouwen), Gemeentelijke Huisvesting en Stadsbedrijven
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71315000 Haustechnik