See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi projektowania architektonicznego – „Przebudowa i rozbudowa Teatru „Bagatela” im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego z siedzibą przy ul. Karmelickiej 6 w Krakowie, 31-128 Kraków".
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej, wielobranżowej dokumentacji projektowej przebudowy budynku Teatru, realizowanej na podstawie pracy konkursowej, która otrzymała pierwszą nagrodę w przeprowadzonym konkursie, wraz z zaleceniami pokonkursowymi Sądu Konkursowego i wytycznymi Zamawiającego przedstawionymi w trakcie opracowywania dokumentacji projektowej.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001