484057-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – Dodávka IT a audiovizuální techniky pro učebny do Ostravy, Českého Těšína a Přerova - OPAKOVÁNÍ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka IT a audiovizuální techniky pro učebny do Ostravy, Českého Těšína a Přerova - OPAKOVÁNÍ
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka IT a audiovizuální techniky do vzdělávacích zařízení provozovaných zadavatelem v lokalitách Ostrava – Koblov, Český Těšín a Přerov
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30231300 Bildschirme, 30231320 Tastbildschirme
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávka IT a audiovizuální techniky pro učebny do Ostravy, Českého Těšína a Přerova - OPAKOVÁNÍ - Část 1
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je dodávka IT a audiovizuální techniky do vzdělávacího zařízení provozovaného zadavatelem, konkrétně SZŠ AGEL Ostrava na adrese Antošovická 107/55, 711 00, Ostrava - Koblov.
Interne KennungČást 1
LosLOT-0003
TitelDodávka IT a audiovizuální techniky pro učebny do Ostravy, Českého Těšína a Přerova - OPAKOVÁNÍ - Část 3
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je dodávka IT a audiovizuální techniky do vzdělávacího zařízení provozovaného zadavatelem, konkrétně SZŠ AGEL Přerov, na adrese Náměstí Přerovského povstání 2804/2, 750 02 Přerov.
Interne KennungČást 3
LosLOT-0002
TitelDodávka IT a audiovizuální techniky pro učebny do Ostravy, Českého Těšína a Přerova - OPAKOVÁNÍ - Část 2
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je dodávka IT a audiovizuální techniky do vzdělávacího zařízení provozovaného zadavatelem, konkrétně SZŠ AGEL Český Těšín, na adrese Slovenská 1911/1, 737 01 Český Těšín
Interne KennungČást 2