2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy mięsa dla Ogrodu Zoologicznego w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy mięsa dla Ogrodu Zoologicznego w Poznaniu, które należy wykonać zgodnie z warunkami realizacji zamówienia zawartymi we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ (dla każdej części zamówienia odpowiedni wzór umowy 1A- dla części 1, 1B- dla części 2, 1C- dla części 3, 1D- dla części 4) oraz załącznikiem nr 1 do umowy- Opis Przedmiotu Zamówienia (dla każdej części zamówienia odpowiedni wzór 1A- dla części 1, 1B- dla części 2, 1C- dla części 3, 1D- dla części 4). Część 1-Dostawy wołowiny : 1. Wołowina z kością-1 000 kg; 2. Wołowina bez kości-7 000 kg; 3. Serca wołowe-3 000kg; 4. Mięso mielone wołowe-5 000 kg; 5.Kość długa z mięsem-3 500 kg Część 2-Dostawy królika 1.Królik cały z sierścią-1 000 kg; 2. Królik oskórowany-1 000 kg Część 3-Dostawy jelenie i sarny: 1. Jeleń-5 200 kg; 2. Sarna-3 450 kg Część 4-Dostawy kozy: 1. Koza-6 500 kg/ Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na wybraną przez siebie ilość części, na jedną lub kilka części postępowania. Postępowanie będzie prowadzone wspólne jednak dla każdej z części zamówienia, w celu wyboru oferty najkorzystniejszej, ocena ofert będzie prowadzona dla danej części osobno.
Interne Kennung: CUW-SAZ.4440.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch, 15119100 Kaninchenfleisch, 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15117000 Ziegenfleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawy wołowiny
Beschreibung: Dostawy wołowiny z kością i wołowiny bez kości, serc wołowych, mięsa mielonego wołowego, kości długiej z mięsem wołowym- Szczegółowy opis przedmiotu zmówienia dla części 1 zawarto załączniku nr 1A do umowy. Część 1-Dostawy wołowiny : 1. Wołowina z kością-1 000 kg; 2. Wołowina bez kości-7 000 kg; 3. Serca wołowe-3 000kg; 4. Mięso mielone wołowe-5 000 kg; 5.Kość długa z mięsem-3 500 kg
Interne Kennung: CUW-SAZ.4440.3.2025 część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch
Los: LOT-0002
Titel: Dostawy królika
Beschreibung: Dostawy królika całego z sierścią i królika oskórowanego- Szczegółowy opis przedmiotu zmówienia dla części 2 zawarto załączniku nr 1B do umowy. Część 2-Dostawy królika 1.Królik cały z sierścią-1 000 kg; 2. Królik oskórowany-1 000 kg
Interne Kennung: CUW-SAZ.4440.3.2025 część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15119100 Kaninchenfleisch
Los: LOT-0003
Titel: Dostawy jelenia, sarny
Beschreibung: Dostawy jelenia i sarny- Szczegółowy opis przedmiotu zmówienia dla części 3 zawarto załączniku nr 1C do umowy. Część 3-Dostawy jelenia/ sarny: 1.(Nazwa zwyczajowa Jeleń (samica łania)/samiec jeleń lub byk) -5 200 kg; 2. Nazwa zwyczajowa Sarna (samica sarna lub koza / samiec kozioł) -3 450 kg
Interne Kennung: CUW-SAZ.4440.3.2025 część III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: Dostawy kozy
Beschreibung: Dostawy kozy- Szczegółowy opis przedmiotu zmówienia dla części 4 zawarto załączniku nr 1D do umowy. Część 4-Dostawy kozy: 1. Koza domowa hodowlana (samica koza/samiec kozioł lub cap) – tuszka kozy domowej- 6 500 kg
Interne Kennung: CUW-SAZ.4440.3.2025 część IV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15117000 Ziegenfleisch