See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na pořizování produktů Oracle
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude: a) poskytování služeb technické podpory v rámci programu „Oracle Software Technical Support“; b) poskytování služeb technické podpory v rámci programu „Oracle Hardware and Systems Support“; c) poskytování produktů typu Oracle Engineered Systems; d) poskytování nových licencí k programovým prostředkům Oracle formou „Cloud Subscription“, a to dle aktuálních potřeb centrálního zadavatele a jednotlivých Pověřujících zadavatelů, dle CPV kódů
Vorherige Bekanntmachung: 28426-2019
Interne Kennung: MV-109074/OSM-2019
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude: a) poskytování služeb technické podpory v rámci programu „Oracle Software Technical Support“; b) poskytování služeb technické podpory v rámci programu „Oracle Hardware and Systems Support“; c) poskytování produktů typu Oracle Engineered Systems; d) poskytování nových licencí k programovým prostředkům Oracle formou „Cloud Subscription“,
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Oracle DNS - 2Q 2026 - Sophia Solutions, s.r.o. souhrn
Beschreibung: a) poskytování služeb technické podpory v rámci programu „Oracle Software Technical Support“; b) poskytování služeb technické podpory v rámci programu „Oracle Hardware and Systems Support“; c) poskytování produktů typu Oracle Engineered Systems; d) poskytování nových licencí k programovým prostředkům Oracle formou „Cloud Subscription“,
Interne Kennung: N006/26/V00012751 N006/26/V00012809 N006/26/V00013399 N006/26/V00013738
Haupteinstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung
Los: LOT-0011
Titel: Oracle DNS -2 Q 2026 - Solutia, s.r.o. souhrn
Beschreibung: poskytování služeb technické podpory v rámci programu „Oracle Software Technical Support“; b) poskytování služeb technické podpory v rámci programu „Oracle Hardware and Systems Support“; c) poskytování produktů typu Oracle Engineered Systems; d) poskytování nových licencí k programovým prostředkům Oracle formou „Cloud Subscription“,
Interne Kennung: N006/26/V00006209 N006/26/V00008731 N006/26/V00013065
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen