2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de supraveghere permanenta, mentenanta si reparare a sistemului de climatizare aferent serelor cu plante din Parcul Drumul Taberei
Beschreibung: Prestarea de servicii de supraveghere permanenta, mentenanta si reparare a sistemului de climatizare aferent serelor cu plante din Parcul Drumul Taberei. Orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare în legatura cu documentatia de atribuire, cu respectarea termenului limita, respectiv 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. In masura in care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate de catre operatorii economici in termenul prevazut, raspunsul autoritatii contractante va fi transmis in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 4364349/2026/04
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Prestarea de servicii de supraveghere permanenta, mentenanta si reparare a sistemului de climatizare in vederea mentinerii pe toata perioada anului a temperaturilor optime pentru plantele exotice din serele din Parcul Drumul Taberei. Cantitatile si tipurile de servicii sunt prezentate in caietul de sarcini
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 4364349/2026/04
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50710000 Repair and maintenance services of electrical and mechanical building installations
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Internal identifier: 1