484164-2026 - Wettbewerb
Polen – Druck- und Grafikausrüstung – Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych z prawem opcji.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń wielofunkcyjnych z prawem opcji.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest urządzeń wielofunkcyjnych w ilości 30 szt. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji na podstawie art. 441 ust. 1 Pzp, w zakresie zwiększenia ilości zamawianego sprzętu do 30 szt.
Interne Kennung15/>PU/2026/ŁW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22600000 Tinte
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń wielofunkcyjnych w ilości 30 szt. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji na podstawie art. 441 ust. 1 Pzp, w zakresie zwiększenia ilości zamawianego sprzętu do 30 szt.
Optionen
Beschreibung der OptionenZakup do 30 szt. urządzeń.