484178-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Przebudowa i rozbudowa bocznicy kolejowej PKP Intercity S.A. w Lublinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzebudowa i rozbudowa bocznicy kolejowej PKP Intercity S.A. w Lublinie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa bocznicy kolejowej PKP Intercity S.A. w Lublinie. Adres obiektu: bocznica kolejowa w Lublinie, przy ul. Gazowej 6. Działki: - obręb 10: 2/220, 2/104, 2/192, 2/181, 2/93, 2/66, 2/222, 2/13, 2/20, 2/190, 2/179, 2/180, 2/214, 2/213, 2/216, 2/202, 2/188, 2/186, - obręb 17: 1/5, 8, 3/2, 3/35, 5, 3/37, 3/18, - obręb 43: 1, 2. 2. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz.U. z 2026 r., poz. 793 ze zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp” lub "Pzp". Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym. 3. Szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zawiera SWZ i załączniki do SWZ, stanowiące jej integralną część. 4. Zamawiający na podstawie art. 139 ust. 1 Ustawy Pzp, przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tzn. najpierw dokona badania i oceny ofert dla ustalenia najwyżej ocenionej oferty, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Interne Kennung26/WNP-037467/INF
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung26/WNP-037647/INF