2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Biskupice”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Biskupice: 1) z nieruchomości zamieszkałych z wyłączeniem: obiektów użyteczności publicznej, szkół, przedszkoli, lokali handlowych, lokali gastronomicznych, ulicznych punktów szybkiej konsumpcji, zakładów rzemieślniczych, usługowych i produkcyjnych, ogródków działkowych, domu opieki, hoteli, pensjonatów; 2) z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych; 3) z likwidacji „dzikich wysypisk”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 612352-2023
Interne Kennung: RPI.271.12.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Biskupice: 1) z nieruchomości zamieszkałych, z wyłączeniem: obiektów użyteczności publicznej, szkół, przedszkoli, lokali handlowych, lokali gastronomicznych, ulicznych punktów szybkiej konsumpcji, zakładów rzemieślniczych, usługowych i produkcyjnych, ogródków działkowych, domu opieki, hoteli, pensjonatów; 2) z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych; 3) z likwidacji „dzikich wysypisk”. 2. Rodzaje odpadów, które są objęte przedmiotem zamówienia: 1) niesegregowane zmieszane odpady komunalne (kod odpadu – 20 03 01), 2) biodegradowalne i zielone (kod odpadu - 20 03 02, 20 02 01), 3) papier i tektura (kod odpadu - 20 01 01, 15 01 01), 4) tworzywa sztuczne (kod odpadu - 20 01 39, 15 01 02), 5) metale (kod odpadu - 20 01 40, 15 01 04), 6) szkło (kod odpadu - 20 01 02, 15 01 07), 7) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (kod odpadu - 20 01 35*, 20 01 36), 8) wielkogabarytowe (kod odpadu - 20 03 07), 9) zużyte baterie i akumulatory (kod odpadu - 20 01 33*, 20 01 34), 10) zużyte opony (kod odpadu – 16 01 03), 11) przeterminowane lekarstwa (kod odpadu - 20 01 31*, 20 01 32), 12) tekstylia (kod odpadu – 19 12 08), 13) inne odpady niebezpieczne wydzielone ze strumienia odpadów komunalnych. 14) budowlane i rozbiórkowe z remontów prowadzonych samodzielnie niewymagających pozwolenia na budowę, zgłoszenia zamiaru budowy lub wykonania robót (kod odpadu -17 01 07, 20 03 99), 15) opakowania wielomateriałowe (kod odpadu – 15 01 05), 16) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek (kod odpadu - 20 01 02, 20 01 39) Szerzej na ten temat w treści OPZ załączonej do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen